گوناگون

انتقاد از کیفیت میادین میوه و تره بار

پارسینه: اعضای شورای شهر تهران طبق روال هر جلسه در ابتدای جلسه تذکرات و پیشنهاداتی ،نسبت به مدیریت شهری ارائه کردند که حول موضوعات مختلف بود.

اعضای شورای شهر تهران طبق روال هر جلسه در ابتدای جلسه تذکرات و پیشنهاداتی ،نسبت به مدیریت شهری ارائه کردند که حول موضوعات مختلف بود.

به گزارش خبرگزاری مهر،در یکصد و چهلمین جلسه شورا اسماعیل دوستی،اقبال شاکری و پرویز سروری تذکراتی را ایراد نمودند .

کیفیت بازارهای میوه و تره بار تهران نزول پیدا کرده است

نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا طی تذکری گفت: ضمن تبریک روز ارتش باید بگویم مدتی است که کیفیت میوه در بازاهای میوه و تره بار تهران افت کرده و به نظر من کنترلی هم روی این موضوع وجود ندارد.

اسماعیل دوستی افزود: در برخی بازرهای نظیر بازر میوه و تره بار علامه جنوبی به رغم اینکه تابلوی بازرا میوه و تره بار نصب شده اما انواع و اقسام خوراکی ها نظیر چیس و ماست و ... فروخته می شود.

وی اظهار داشت: هدف اصلی ما که تنظیم قیمت میوه و تره بار در سطح شهر بوده، امروز در این بازارها گم شده و تنها هدف کسب درآمد مد نظر مدیران قرار گرفته است.

نشان شایستگی و و معرفی چهره های ماندگار برای تقدیر از خادمین مدیریت شهری

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران طی تذکری نسبت به آمادگی در برابر حوادث اظطراری در مترو هشدار داد و گفت: اتفاقی که دیروز در مترو افتاد و خانمی که به هر دلیل دست به خود کشی زده بود هشداری برای ما بود که در برابر حوادث اظطراری در مترو آمادگی کامل داشته باشیم.

اقبال شاکری افزود: با اینکه این حادثه به خیر و خوشی تمام شد ولی باید گفت مدیریت بحران در مترو باید جدی گرفته شود .

وی اظهار داشت: مترو همچنان برنامه مدیریت بحران را که باید ارائه می کرده به صحن شورا نیاورده است.

شاکری همچنین تصریح کرد: به منظور پاسداشتن از خدمات افراد در حوزه مدیریت شهری و نیز اقدامات نوآورانه بهتر است نشان های شایستگی نظیر آنچه که در سطح کشوری وجود دارد تعریف شود یا حتی الامکان از همان نشان ها بهره گرفته شود.

وی گفت: در مدیریت شهری افرادی هستند که اقدامات قابل تقدیر و همراه با نوآوری در خدمات انجام می دهند که شایسته قدر دانی هستند بنابراین پیشنهاد می شود برای ارج نهادن به این خدمات نشان های شایستگی در حوزه مدیریت شهری و نیز معرفی چهره های ماندگار در دستور کار قرار گیرد.

وزارت بهداشت به مرگ نوزادان در بیمارستان رسیدگی ویژه کند

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا نیز در تذکری گفت: متاسفانه در گرامیداشت هفته سلامت شاهد فوت ۱۱ نوزاد در یکی از بیمارستان ها بودیم که نکته تعجب برانگیز، اظهارات مسئولان بیمارستان بود که این واقعه را طبیعی توصیف کردند.

پرویز سروری تصریح کرد: در هفته سلامت می طلبد وزارت بهداشت توجه جدی و ویژه به این موضوع داشته باشد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار