گوناگون

هاشمی نام کسی را مطرح نکرد که یک عده به خود گرفته‌اند

پارسینه: آیت‌الله محمدرضا رحمت معاون دفتر امام(ره) درباره خاطره آیت‌الله هاشمی از همسر امام(ره) گفت: آقای هاشمی از حرف مردم سخن گفته است؛ چراکه گزارش‌های زیادی به وی می‌رسد.

به گزارش پارسینه، آیت‌الله محمدرضا رحمت معاون دفتر امام(ره) درباره خاطره آیت‌الله هاشمی از همسر امام(ره) گفت: آقای هاشمی از حرف مردم سخن گفته است؛ چراکه گزارش‌های زیادی به وی می‌رسد.

وی افزود: خیلی از مسائل را نمی‌خواهیم مطرح کنیم ولی یک عده اصرار دارند که همه چیز را بگویند و نام خود را دلواپس و دلسوز نیز می‌گذارند، هر چیزی هم که مطرح می‌شود به خودشان نسبت می‌دهند .

جانشین مرحوم آیت‌الله توسلی در دفتر امام، درباره خاطره آیت‌الله هاشمی از همسر امام خمینی‌(ره) مبنی بر اینکه خانم ثقفی ایشان را به نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری سال 84 تشویق کرده‌اند، تأکید کرد: همین نقل‌قولی که آقای هاشمی می‌گوید درست است. ولی باید دقت شود که نه آقای هاشمی و نه خانم ثقفی در این موضوع نام کسی را بیان نکردند، حال چرا یک عده این را به خود نسبت می‌دهند که همه چیز را مشخص می‌کند. یعنی اینها می‌دانند و خبر دارند که چه شده و چه اتفاقی افتاده است.

اعتماد

ارسال نظر

 • bahram

  چون اسم هاشمی آمده بد است والا اگر احمدی نژاد می گفت همه می گفتید بسیار عالی است اینقدر هم خوب نسیت در مورد یار دیرین مقام معظم رهبری اینجوری موضع گیری کنید هاشمی در دل ما جا دارد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار