گوناگون

تجمعی با شعار "هیهات‌ من الذله" مقابل مجلس

پارسینه: جمعی ازمتقاضیان استخدام شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی در اعتراض به توقف روند استخدام در این شرکت در مقابل وزارت نفت تجمع کردند.

بیش از 50 نفر صبح امروز (دوشنبه) با تجمع در مقابل ساختمان اصلی وزارت نفت در خیابان حافظ، خواستار تسریع در روند استخدام خود در شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی شدند.

امین خسروی از متقاضیان استخدام در این شرکت گفت: تمام مراحل اداری استخدام 470 نفر از متقاضیان طی شده و پنجم فروردین ماه سال 1393 نیز برخی از آنها دعوت به کار شدند، اما به یکباره دستور توقف جذب این افراد صادر شده است.

او با بیان اینکه وزیر نفت نیز در مهرماه سال 1392 مجوز استخدام آنها را صادر کرده است، گفت: با وجود آنکه مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی نیز اخیرا با ارسال نامه ای به وزارت نفت اعلام کرده که این شرکت به استخدام نیروهای جدید نیاز دارد، اما به علت نامعلومی، روند استخدام آنها متوقف شده است.

این متقاضی استخدام در وزارت نفت ادامه داد: از آبان ماه سال گذشته تا کنون هفت بار در مقابل مجلس و وزارت نفت تجمع کرده ایم، اما تاکنون جواب قانع کننده ای دریافت نکرده ایم.

او با بیان آنکه روز گذشته نیز در مقابل مجلس تجمع کرده بودند، گفت: اغلب این افراد از شهرستان به تهران آمده اند و مکانی برای اقامت ندارند و شب گذشته نیز به ناچار در مقابل ساختمان وزارت نفت و پارک های اطراف، بیتوته کرده اند.

تجمع کنندگان که پلاکاردهایی را حمل می کردند، با سر دادن شعارهای الله اکبر و هیهات من الذله خواستار پاسخگویی مسوولان وزارت نفت نسبت به وضعیت استخدام خود هستند.
منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار