گوناگون

سیداحمد خاتمی: خطوط کلی مذاکرات هسته‌ای زیر نظر رهبر انقلاب است

پارسینه: امام‌جمعه موقت تهران گفت: خطوط کلی در مذاکرات هسته‌ای زیر نظر مقام معظم رهبری بوده است.

به گزارش پارسینه، آیت‌الله سیداحمد خاتمی امام‌جمعه موقت تهران صبح امروز در شانزدهمین سالگرد شهید صیادشیرازی که در ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد، با اشاره به آیه‌ای از قرآن‌کریم، گفت: کسانی که در راه خدا جانفشانی می‌کنند هرگز مرده محسوب نمی‌شوند و در حقیقت آنها نزد خدای متعال روزی می‌خورند.

وی در ادامه سخنان خود به مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: متاسفانه دو طرف اصولگرا و اصلاح‌طلب رعایت خط و خطوط رهبری را نمی‌کنند. از طرفی مسئولین نباید منتقدین را تخریب کنند اما می‌بینیم که در صحن علنی مجلس تخریب‌های بسیاری صورت می‌گیرد و گاهی منتقدین را تشبیه به صهیونیست‌ها می‌کنند و از طرفی هم،گاهی منتقدین طوری رفتار می‌کنند که گویی مذاکره‌کنندگان در مذاکرات همه چیز را فروخته‌اند که هر دوی اینها اشتباه است.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر لزوم برخورد منطقی با مذاکرات هسته‌ای، اظهار داشت: وقتی مقام معظم رهبری می‌گویند دولت و ملت همدلی و همزبانی داشته باشند این موضوع در بین مسئولین نیز باید جاری باشد؛ وقتی مقام معظم رهبری می‌فرمایند، دولت و ملت همدلی و همزبانی داشته باشند این موضوع در بین مسئولین نیز باید جاری باشد.

خاتمی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: مجلس شهدا مانوری خطاب به همه به ویژه آمریکاست که اصرار دارد ملت ما را تحقیر کند به خصوص اظهارات ما بعد از بیانیه به وضوح نشان می‌دهد آنها به دنبال تحقیر ملت ما هستند. اظهارات اوباما بعد از بیانیه لوزن، برای تحقیر ملت ایران بود اما آنها آروزی تحقیر ملت ایران را به گور خواهند برد.

خاتمی در ادامه با بیان اینکه "مسئولین طوری صحبت نکنند که انگار حضرت آقا در جریان مذاکرات نیست بلکه تمام خطوط کلی زیر نظر ایشان است"، اظهار داشت: موقتی مقام معظم رهبری می‌گویند دولت و ملت همدلی و همزبانی داشته باشند این موضوع در بین مسئولین نیز باید جاری باشد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار