گوناگون

متن درگیری لفظی نماینده مشهد و ظریف در مجلس

پارسینه: متن درگیری لفظی نماینده مشهد و ظریف در مجلس

پارسینه :درحالیکه برخی رسانه ها از درگیری لفظی میان کریمی قدوسی نماینده کلات در مجلس و دکتر ظریف خبر دادند، یک منبع مطلع جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه داد.

به گزارش انتخاب، وی گفت: درگیری لفظی آقای قدوسی تنها با دکتر ظریف نبود، بلکه او با برخی دیگر از همکاران خود در کمیسیون امنیت ملی نیز درگیری و مشاجره لفظی داشت.

وی در مورد جزئیات این اتفاق گفت: کریمی‌قدوسی به ظریف گفت حضرت آقا به شما تذکر داده است.

دکتر ظریف نیز ضمن تکذیب شدید این ادعا، گفته اند «با این گونه حرفها به آقا تهمت می‌بندید و به آقا ظلم می‌کنید و در آن جلسه هرگز آقا به من تذکر ندادند... شما در آن جلسه حضور نداشتید و چگونه وقتی در آن حاضر نبودید می توانید انقدر راحت دروغ بگویید، که وی نیز در پاسخ به ظریف گفت من در آن جلسه نبودم اما شنیده ام که در این جلسه چه گذشته است.»

وزیر خارجه کشورمان خطاب به قدوسی گفته است: شما وقتی بی اطلاع هستید لطفا حرفی نزنید و یا از کسی که در جلسه بود به صورت کامل جزئیات را سوال کنید و سپس اظهار نظر کنید.

دکتر ظریف ادامه داد که «آقای لاریجانی رئیس مجلس در این جلسه بودند و می تواند در این مورد شهادت بدهند»

این منبع آگاه ادامه داد : جلسه برای چند لحظه به شدت متشنج شد و نیروهای حفاظتی مجبور شدند سریعا خبرنگاران و افراد دیگر حاضر در جلسه را از کمیسیون به بیرون هدایت کنند.

ارسال نظر

 • ناشناس

  کریم قدوسی

  کوچک زاده یا حقیر زاده

  رسایی

  قاضی پور

  و..... خدایا کی از شر اینا راحت میشیم ببین چه جور واسه قدرت دارن جون می دن

 • پسرک فضول

  خوبه حالا نگفته من پشت در اتاق نشسته بودم و تذکر را شنیدم!! چون پایداریها راحت تر از خوردن آب دروغ می گویند. هشت سال ریاست جمهوری جناب احمدی نژاد این امر را به اثبات رسانده است.

 • مهدی ص

  mpt

 • علی

  ظریف عزیز خدا پشت و پناهتان باد. تا چشم حسودان از کاسه درآید.

 • ناشناس

  ظریف عزیز از این حرفها زیاده

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار