گوناگون

نتانیاهو آتش بس را مقدمه مرگ سیاسی و حتی پایان حیات خود می‌داند


نتانیاهو آتش بس را مقدمه مرگ سیاسی و حتی پایان حیات خود می‌داند

پاک آیین گفت:اکثر کارشناسان عنوان کرده اند، صهیونیست‌ها در هیچ‌یک از معادلات نظامی، سیاسی و منطقه‌ای و حتی در عرصه بین‌المللی نتوانسته دستاوردی کسب کنند.

به گزارش پارسینه و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن پاک آیین دیپلمات پیشین کشورمان در گفت و کو با باشگاه خبرنگاران جوان در ارتباط با نسل کشی و جنایات  رژیم صهیونیستی در نوار غزه اظهار کرد:جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی که مصداق نسل کشی هست و شکست های میدانی و بین المللی رژیم باعث شد تا کابینه جنگ صهیونیستها به بن بست برسد و منحل شود.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی در مسیر زوال قرار گرفته و آمریکا و دیگر حامیان رژیم نیز به شکست راهبردی و منطقه‌ای اسرائیل در برابر محور مقاومت باور دارند. امروز نه‌تنها زندگی سیاسی نتانیاهو در معرض فروپاشی قرار گرفته، بلکه ادامه زندگی برای شهرک‌نشینان سرزمین‌های اشغالی نیز با مشکلات گسترده اقتصادی، اجتماعی، طبقاتی و معیشتی مواجه شده و این روند سبب شکل‌گیری مهاجرت معکوس در میان یهودیان و برگزاری اعتراضات گسترده شهرک‌نشین‌های صهیونیست است.

پاک آیین افزود: به این دلایل نتانیاهو آتش بس را مقدمه مرگ سیاسی و حتی پایان حیات خود می داند، وی به دنبال گسترش جنگ است و با آتش بس دائمی مخالفت می کند.این شرایط باعث شده تا توان حماس در عرصه دیپلماسی برای چانه‌زنی به منظور تامین منافع مردم فلسطین افزایش یابد و قدرت مقاومت نه‌تنها در میدان بلکه در مجامع بین‌المللی نیز تقویت شود.

وی تاکید کرد: طبعا تجاوزات رژیم صهیونیستی به‌هیچ‌وجه مانع از ادامه مبارزه گروه‌های فلسطینی و حماس در مقابله با اسرائیل نبوده و همانطور که فرماندهان نظامی حماس و دیگر گروه‌های مقاومت اعلام کردند مبارزه علیه رژیم صهیونیستی با شدت بیشتری ادامه خواهد یافت و در روزهای آینده وضعیت سخت‌تری علیه رژیم صهیونیستی در مجامع بین‌المللی و نزد کشورهای مختلف شکل خواهد گرفت.

سفیر پیشین کشورمان در جمهوری آذربایجان اظهار کرد:همه کارشناسان منصف در ماه‌های اخیر و پس از آغاز عملیات بزرگ طوفان‌الاقصی عنوان کردند، این رژیم در هیچ‌یک از معادلات نظامی، سیاسی و منطقه‌ای و حتی در عرصه بین‌المللی نتوانسته دستاوردی کسب کند و در مقابل، محور مقاومت تمامی طرح‌های عملیاتی خود را براساس برنامه‌ریزی انجام می‌دهد. این در حالی است که حزب‌الله و انصارالله تاکنون تمام توان نظامی خود را به میدان نیاورده‌ و به همین سبب صهیونیست‌ها در نبرد سردرگم شده‌اند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار