گوناگون

ادامه رایزنی‌های منطقه‌ای وزیر امور خارجه اینبار با نخست وزیر قطر+تصاویر

ادامه رایزنی‌های منطقه‌ای وزیر امور خارجه اینبار با نخست وزیر قطر+تصاویر

پارسینه: وزیر امور خارجه کشورمان که در ادامه سفر منطقه‌ای خود به قطر سفر کرده است، با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از نور نیوز در قطر؛ حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان که در ادامه سفر منطقه ای خود دقایقی قبل وارد دوحه پایتخت قطر شد با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر دیدار و گفتگو کرد.
ادامه رایزنی‌های منطقه‌ای وزیر امور خارجه اینبار با نخست وزیر قطر
وزیر امور خارجه کشورمان با قدردانی از نقش ویژه و موثر دوحه در ایجاد توافق میان حماس و رژیم صهیونیستی در خصوص برقراری آتش بس ۴ روزه و تبادل اسرع بر لزوم تشدید همکاری کشورهای عربی و اسلامی برای پایان دادن به کشتار مردم مظلوم غزه از سوی رژیم اسرائیل تاکید کرد.
امیر عبداللهیان دیروز در لبنان و در مصاحبه با المیادین نیز تاکید کرد: عملیات طوفان الاقصی پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی بود.
ادامه رایزنی‌های منطقه‌ای وزیر امور خارجه اینبار با نخست وزیر قطر
او خاطر نشان کرد: ۴۸ روز جنگ نشان داد که آمریکا و رژیم صهیونیستی نمی‌توانند با جنگ اسرایشان را آزاد کنند و حماس هم نابود شدنی نیست.
شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی نخست وزیر و وزیر خارجه قطر نیز در دیدار با امیر عبداللهیان با اشاره به اهمیت مشورت‌های میان دو کشور برای کمک به رفع بحران جاری در سرزمین‌های اشغالی و تشکر از مساعی جمهوری اسلامی ایران برای پایان دادن به جنگ غزه گفت: مسئله فلسطین مربوط به جهان اسلام است و باید تلاش‌ها برای آتش بس دائمی و رفع محاصره و ارسال کمک‌های دارویی و غذایی به مردم غزه ادامه یابد.
گفتنی است دقایقی قبل وزارت خارجه قطر اعلام کرد توافق آتش‌بس در غزه میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین از ساعت هفت صبح روز جمعه به وقت محلی اجرا می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار