گوناگون

حزب‌الله: به وقتش وارد جنگ غزه خواهیم شد

حزب‌الله: به وقتش وارد جنگ غزه خواهیم شد

پارسینه: معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان تأکید کرد: «ما حامی و کاملا آماده هستیم و لحظه به لحظه نبرد طوفان الاقصی را دنبال می‌کنیم و هر زمان که موعد اقدامی باشد، وارد عمل خواهیم شد».

فارس نوشت: شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم اعلام همبستگی با فلسطین و نبرد طوفان الاقصی گفت که رژیم صهیونیستی تاکنون تمامی جنایت‌هایش را در پوشش حمایت بین المللی انجام داده است و طوفان الاقصی پاسخ طبیعی به این جنایت‌ها بود.

به نوشته وبگاه شبکه المنار، نعیم قاسم افزود: «طوفان الاقصی یک عملیات موفق و پایه‌گذار و یک نقطه عطف تاریخی و درخشان است که جاودانه و برای همه آزادگان نقطه عطف اساسی خواهد بود».

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان تأکید کرد: «ما حامی و کاملا آماده هستیم و لحظه به لحظه نبرد طوفان الاقصی را دنبال می‌کنیم و هر زمان که موعد اقدامی باشد، وارد عمل خواهیم شد

او در واکنش به شایعه‌پراکنی‌های گسترده رژیم اشغالگر قدس نیز گفت که رزمندگان مقاومت، بر اساس انسانیت و اخلاق رفتار می‌کنند و افراد شجاعی هستند که در میدان نبرد ثابت قدم هستند؛ در حالیکه رژیم صهیونیستی دست به شنیع‌ترین نوع کشتار، آن هم از دور می‌زند.

معاون سید حسن نصرالله تأکید کرد: «چهره رژیم اسرائیل عبارت است از جنایت و بزدلی؛ طوفان الاقصی نشان داد که اسرائیل ضعیف است؛ صهیونیست‌ها نمی‌جنگیدند، بلکه برخی کشته شده و برخی دیگر تسلیم شدند».

به گفته شیخ نعیم قاسم، حمایت آمریکا موجب طولانی‌تر شدن عم رژیم صهیونیستی شده است، اما ایام پیش رو ثابت خواهد کرد که این رژیم رو به زوال است.

اوهمچنین گفت که اتفاقاتی که در غزه رخ می‌دهد، یک جنگ نیست، بلکه یک تجاوز جنایت‌آمیز محسوب می‌شود.

هفت روز از نبرد طوفان الاقصی می‌گذرد، نبردی که با یک آبروریزی بزرگ امنیتی و اطلاعاتی برای رژیم صهیونیستی همراه بود؛ تا جایی که طبق آخرین آمار، تاکنون 1500 صهیونیست به هلاکت رسیده و 3400 نفر دیگر زخمی شده‌اند.

در مقابل نیز اشغالگران به شدت غزه را آماج بمباران بی هدف خود قرار داده‌اند؛ به طوریکه تاکنون تعداد قربانیان نوار غزه به ۱۵۳۷ شهید و حدود ۶۶۱۲ زخمی رسیده است

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار