گوناگون

با این دمنوش حسابی لاغر شو

با این دمنوش حسابی لاغر شو

برای کاهش وزن و چربی سوزی یکی از متفاوت ترین راهها استفاده از این دمنوش چربی سوز است که در دنیا سر و صدای زیادی به پا کرده است.

وقتی در مورد کاهش وزن  صحبت می کنیم، رژیم غذایی اولین چیزی است که به ذهن ما می رسد. در حالی که رژیم‌های غذایی مختلف تایید شده توسط متخصصان لاغری، برای افرادی که وزن خود را کاهش می‌دهند معجزه کرده‌اند، روش‌های آسان دیگری وجود دارد که می‌تواند این روند را بهبود بخشد؛ مثل مصرف دمنوش لاغری و انواع نوشیدنی چربی سوز.

یک مطالعه جدید نشان داده است که مصرف این یک دمنوش می تواند به سوزاندن چربی شکم حتی زمانی که خواب هستید کمک کند. محققان دانشگاه تسوکوبا در ژاپن دریافته‌اند که نوشیدن تنها دو فنجان چای اولانگ که همان چای سنتی چینی است، می‌تواند فرآیند چربی‌سوزی را در بدن، حتی زمانی که خواب هستید، بهبود بخشد.

درست مانند همه چای های دیگر، چای اولانگ دارای کافئین است که با افزایش ضربان قلب ، سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد. اما چای اولانگ یک مزیت دیگر نیز دارد، و آن هم این است که تجزیه چربی را بدون توجه به اثرات کافئین افزایش می دهد

برای این مطالعه، مصرف اولانگ در مقابل کافئین به تنهایی بر روی متابولیسم انرژی و چربی در گروهی از داوطلبان سالم مورد ارزیابی قرار گرفت. پس از مطالعه روی شرکت کنندگان به مدت دو هفته، مشخص شد که هم چای اولانگ تجزیه چربی را تا 20 درصد در بدن افزایش می دهد.

یکی دیگر از یافته های چشمگیر این مطالعه این بود که تاثیرات مثبت چای اولانگ بر بدن در طول شب باقی ماند و این مزیت برتر این چای لاغری نسبت به نوشیدنی های دیگر است چراکه افراد مصرف کننده این چای، خوشحالند که حتی بعد از خواب آنها، چای اولانگ همچنان کار چربی سوزی خود را در بدن آنها ادامه میدهد.

نکته مهم

مثل تمام مطالب قبلی بخش رژیم و لاغری در نمناک ، خاطرنشان می سازیم که مصرف چای اولانگ یا هر نوشیدنی دیگری باید بعد از مشورت پزشک باشد، بخصوص اگر شرایط و یا بیماری خاصی دارید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار