گوناگون

برخورد با آرایشگاه های غیرمجاز باید بازدارنده باشد

برخورد با آرایشگاه های غیرمجاز باید بازدارنده باشد

پارسینه: فرمانده انتظامی استان تهران گفت: باید با هر آرایشگاهی که خارج از حوزه و مجوز قانونی فعالیت می کند با جدیت برخورد شود و برخورد با آرایشگاه های غیرمجاز باید بازدارنده باشد.

به گزارش پارسینه ، سردار حسین ساجدی نیا در نشست بررسی «طرح ملی ساماندهی و نظارت بر آرایشگاه های زنانه و لوازم آرایشی و بهداشتی و دارویی سراسر کشور» گفت: در این جلسه مبنا بحث مبارزه با قاچاق کالاست و به ویژه لوازم آرایشی و بهداشتی و مجموعه پلیس آمادگی کامل دارد که با تعاملات بین دستگاهی در برخورد با قاچاقچیان کالا دخالت و همکاری کند.

وی گفت: در طول سال در چندین مرحله آرایشگاه ها را به صورت دوره ای بازرسی می کنیم که میزان تخلفات در آارایشگاه های مجوزدار به مراتب پایین تر است و کمتر با تخلف روبه رو می شویم مگر در موارد استفاده از داروهای غیرمجاز و غیراستاندارد. اما از نظر صنفی کمتر شاهد تخلفات هستیم و بیشتر تخلفات در آرایشگاه های غیرمجاز انجام می شود.

فرمانده انتظامی استان تهران گفت: فروش کالاهای قاچاق در مغازه ها و آرایشگاه ها برای پلیس معضل است در حالی که ورود این لوازم به خاطر حجم اندکشان بسیار راحت تر است. این اقلام قاچاق در انبارهای اطراف تهران با بدترین حالت ممکن دپو می شوند. مجموعه پلیس امنیت و پلیس اماکن و پلیس آگاهی به صورت ویژه این کالاهای بهداشتی و آرایشی قاچاق را رصد می کنند و جلوی ورودشان به بازار مصرف را می گیرند.

ساجدی نیا به تعامل بین بخشی در امر مبارزه با قاچاق کالا به ویژه کالاهایی که با سلامت افراد در ارتباط هستند تاکید کرد و گفت: آرایشگاه های غیرمجاز حتما باید نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند و باید با هر آرایشگاهی که خارج از حوزه و مجوز قانونی فعالیت می کند با جدیت برخورد شود و برخوردها باید بازدارنده باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: بازرسی در غیر زمان کاری باید انجام شود برنامه ما این است بعد از ظهر ها هم بازرسی کنیم که هیچ تخلفی انجام نشود مجموع پلیس های تخصصی این آمادگی را دارد که با تعزیرات همکاری کند تا جلوی این تخلفات که سلامت خانم ها و جوانان را تهدید می کند را بگیریم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار