گوناگون

اجاره ماشین در کیش: لذت سواری خودروهای لوکس

اجاره ماشین در کیش: لذت سواری خودروهای لوکس

می‌توانید سریع‌ و آسان‌تر به خرید و گشت‌وگذار در خیابان‌های کیش بپردازید و از طرفی، تجربه رانندگی با ماشین‌هایی همچون پورشه، مازراتی و BMW را کسب کنید.

پارسینه: لذت سواری خودروهای لوکس در کیش، یکی از تفریحات ناب و منحصربه‌فرد این جزیره زیبا است؛ چراکه می‌توانید سریع‌ و آسان‌تر به خرید و گشت‌وگذار در خیابان‌ها بپردازید و از طرفی، تجربه رانندگی با ماشین‌هایی همچون پورشه، مازراتی و BMW را کسب کنید. اجاره ماشین در کیش پروسه چندان سختی ندارد؛ اما بهتر است درباره اصول و مراحل اجاره ماشین، مدارک موردنیاز و همچنین شرایط و قوانین رانندگی با ماشین‌های اجاره‌ای اطلاعات کافی داشته باشید.

مدارک موردنیاز برای اجاره ماشین در جزیره کیش

با وجود وسایل نقلیه عمومی در کیش، ازجمله تاکسی‌های تلفنی، خطوط مینی‌بوس‌رانی، تاکسی‌های خطی و اینترنتی، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند با خودروی شخصی رفت‌وآمد کنند. اجاره ماشین جزو وسایل نقلیه عمومی درنظر گرفته نمی‌شود؛ به همین دلیل، این افراد می‌توانند با ماشین‌ اجاره‌ای در کیش، سفری دل‌چسب‌تر را تجربه کنند؛ اگر شما هم چنین تصمیمی دارید، حتما مدارک ضروری زیر را در سفر به همراه داشته باشید.

 • اصل گواهینامه رانندگی معتبر

 • کارت ملی

 • پول نقد برای ضمانت که پس از تحویل خودرو بازگردانده می‌شود.

توجه داشته باشید که مبلغ ضمانت نقدی بسته به نوع خودرو متفاوت است و هرچه خودرو گران‌تر و مدل‌بالاتر باشد، این مبلغ بیشتر می‌شود.

مراحل و شرایط اجاره خودرو در کیش

برای اجاره ماشین در کیش، ابتدا یکی از شرکت‌های اجاره ماشین در سطح جزیره را انتخاب کنید. بعضی از شرکت‌ها در فرودگاه نیز نمایندگی دارند؛ بنابراین، متقاضیان می‌توانند به نمایندگی اجاره خودرو در فرودگاه مراجعه کنند و خودروی موردنظر خود را سریع و آسان تحویل بگیرند. به‌طورکلی، مراحل اجاره شامل انتخاب محل تحویل و بازگرداندن خودرو، تعیین تعداد و زمان استفاده، انتخاب ماشین موردنظر و پرداخت هزینه آن است.

شهر کیش از جذابیت‌های گردشگری فراوانی برخوردار است و از این لحاظ، تقاضای زیادی برای اجاره ماشین در این شهر جزیره‌ای وجود دارد. به همین دلیل در بیشتر مواقع، ظرفیت اجاره خودروها تکمیل شده یا خودروی موردعلاقه شما در اجاره فرد دیگری است. برای مواجه نشدن با محدودیت اجاره ماشین در کیش، همیشه پیش از سفر ماشین موردنیاز خود را اجاره کنید. خوشبختانه، امکان اجاره آنلاین خودرو در کیش توسط برخی شرکت‌ها فراهم شده‌است و اجاره ماشین را برای متقاضیان آسان کرده‌‌اند.

قوانین رنت ماشین در کیش

برای اجاره هر نوع ماشین در کیش، مانند بسیاری از شهرهای دنیا قوانینی تعیین شده‌است که عدم رعایت آن‌ها، ممکن است هزینه‌های زیادی را برای اجاره‌کننده به وجود بیاورد.

 • واگذاری ماشین اجاره‌ای به فرد دیگر ممنوع است. اگر ماشینی به فرد دیگر واگذار شود، اجاره‌کننده باید مسئولیت پرداخت هزینه‌های تعمیر یا خسارت کاهش ارزش ماشین را برعهده بگیرد.

 • در صورت خرابی ماشین اجاره‌ای، باید خیلی سریع شرکت اجاره‌دهنده را از موضوع باخبر کنید. به هیچ ‌وجه خودسرانه ماشین به تعمیرگاه منتقل نشود.

 • در صورت وقوع تصادف، علاوه‌بر بند بالا، باید پلیس را هم در جریان موضوع قرار دهید.

 • رانندگی با خودروی اجاره‌ای در سواحل و جاده‌های خاکی ممنوع است.

 • تمدید اجاره ماشین در کیش با توافق شرکت امکان‌پذیر است.

 • در مواقعی که از خودرو استفاده نمی‌کنید، به جهت جلوگیری از آسیب آن را در پارکینگ نگهداری کنید.

 • اجاره‌کننده حق انجام حرکات نمایشی با خودرو را ندارد.

 • دخالت در سیستم فنی ماشین ازجمله باز کردن گاز ماشین‌های اسپرت، ممنوع است.

 • ماشین را در زمان دقیق مقرر در قرارداد اجاره، به محل بازگردانید. تأخیر در تحویل شما را متحمل پرداخت هزینه می‌کند. جریمه هر ساعت تأخیر در تحویل، معادل 10 درصد اجاره‌بها است و در صورت 3 ساعت تأخیر باید اجاره یک روز کامل پرداخت شود.

 • داخل و خارج ماشین را باید تمیز تحویل دهید یا هزینه کارواش را به شرکت پرداخت کنید.

 • سیگار کشیدن در ماشین اجاره‌ای ممنوع است و در صورت خسارت ناشی از این عمل، باید خسارت را پرداخت کنید.

توجه داشته باشید که ماشین‌های اجاره‌ای در کیش لوکس هستند و قیمت بالایی دارند. بنابراین، با رعایت قوانین اجاره ماشین در کیش خود را گرفتار هزینه‌های بالای خسارت نخواهید کرد.

images_1718780080_667280b03971e

پرداخت خلافی خودرو کیش پس از اجاره

به‌طورمعمول، پس از پایان مدت‌زمان اجاره خودرو، شرکت اجاره‌دهنده مبلغی را به‌عنوان ضمانت نزد خود نگه می‌دارد تا در صورت ارتکاب به جرایم رانندگی، خلافی خودرو، از محل وجه ضمانت پرداخت شود. اگر پس از گذشت 20 الی 30 روز از اتمام مدت اجاره و مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو، نیازی به این پول نبود، آن را به اجاره‌کننده بازمی‌گرداند. در هرجای دنیا، قوانینی برای رانندگی وضع می‌شود که رعایت نکردن آن‌ها، رانندگان را ملزم به پرداخت جریمه نقدی می‌کند. براساس قوانین رانندگی کیش، پرداخت خلافی خودرو ضروری است. باتوجه‌به تفاوت ساختار شهری و همچنین ماشین‌های خارجی فراوان در کیش، قوانین رانندگی در جزیره کیش تا حدودی متفاوت است.

قوانین رانندگی در کیش

در جزیره توریستی کیش، قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای رانندگی وجود دارد. برای جریمه نشدن، پیش از اجاره ماشین در کیش، بایدها و نبایدهای زیر را درنظر داشته باشید. در کیش باید با سرعت مجاز رانندگی کنید. حرکت بین خطوط، راهنما زدن از 100 متر قبل گردش به چپ یا راست و بستن کمربند جزو بایدهای رانندگی در این جزیره هستند. توجه داشته باشید که ماشین‌های کثیف در کیش جریمه می‌شوند؛ بنابراین، باید تمامی خودروها همیشه تمیز باشند. سرعت غیرمجاز، رانندگی خارج از خطوط، کثیفی ماشین، پرتاب زباله، بوق زدن‌های بی‌‌دلیل، روشن کردن نوربالا در شب و تعداد سرنشینان بیش از ظرفیت خودرو جزو ممنوعیات رانندگی در کیش هستند.

هزینه اجاره خودرو در کیش

هزینه اجاره خودرو، بسته به نوع ماشین و شرکت اجاره ماشین در کیش متفاوت است. باتوجه‌به رقابتی بودن این بازار، برخی از شرکت‌ها ضمن بالا بردن کیفیت، ماشین‌ها را با نرخ ارزان‌تری اجاره می‌دهند. اگر هدف شما از اجاره ماشین فقط رفت‌وآمد آسان‌تر است، می‌توانید خودروهای اقتصادی و ارزان مانند کیا اپتیما، کیا سراتو و کیا ریو 2018 یا هیوندای اکسنت را اجاره کنید. بسیاری از افراد برای تجربه رانندگی متفاوت و استفاده از آپشن‌های حیرت‌انگیز، ماشین اجاره می‌کنند که در این صورت می‌توانید با اجاره شورولت کامارو 2014، فورد موستانگ 2016 یا اجاره دودج دورانگو در کیش تجربه رانندگی لذت‌بخش و به‌یادماندنی برای خود رقم بزنید. ماشین‌های مذکور نرخ اجاره بیشتری دارند.

images_1718780080_667280b03fc0b

آنچه راجع‌به شرایط و قوانین اجاره ماشین در کیش توضیح دادیم

اجاره خودرو در کیش هم جنبه تفریحی دارد و هم مقرون‌به‌صرفه است. چراکه اگر در این شهر، رفت‌وآمد زیادی داشته باشید، باید هزینه قابل‌توجهی را بابت تاکسی بپردازید. کافی است یک شرکت رنت خودرو خوب در کیش پیدا کنید که ضمن ارائه ماشین‌های لوکس و آخرین مدل، نرخ مناسبی هم داشته باشد. همچنین، قوانین اجاره ماشین و رانندگی در کیش را رعایت کنید؛ در این صورت، بدون هزینه زیاد و متحمل شدن پرداخت خلافی خودرو کیش، سفری خاطره‌انگیز را تجربه خواهید کرد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار