گوناگون

اسرار قبیله باستانی اسکلتی با ظاهری ترسناک و عجیب+ تصاویر

اسرار قبیله باستانی اسکلتی با ظاهری ترسناک و عجیب+ تصاویر

قبیله باستانی «اسکلت» برای ترساندن دشمنان خود در کوه‌های پاپوآ از گینه نو ، بدن خود را به شکل اسکلت مردگان طراحی می کنند و لباس می پوشند.

به گزارش پارسینه، قبیله باستانی اسکلتی چیمبو در پاپوآ گینه نو برای یک جشن مربوط به آداب و رسوم شان با رنگ، بدن خود را به شکل اجساد طراحی می کنند.

IMG_20240611_135230_313

در این جشنواره بیش از ۶۰ قبیله کوهستانی به مدت شش روز گرد هم می آیند تا فرهنگ ها و آیین های خود را در جشنواره کوه هاگن به اشتراک بگذارند.

چیمبوها از گذشته های دور خودشان را نقاشی می کردند تا دشمنان شان را از نظر روانی بترسانند، اما اکنون فقط در جشنواره، این رسم محلی را انجام می دهند. 

IMG_20240611_135238_142

اطلاعات زیادی در مورد قبیله منزوی اسکلت چیمبوها که برای اولین بار در سال ۱۹۳۴ با دنیای غرب ارتباط برقرار کردند، در دست نیست.

این قبیله اسکلتی باستانی در یک منطقه کوهستانی دورافتاده در پاپوآ گینه نو، در ارتفاع ۷۸۰۰ فوتی از سطح دریا زندگی می کنند و چیمبوها عمدتاً به زبان کومان صحبت می کنند ؛یکی از بیش از ۸۰۰ زبان پاپوآ گینه نو.

IMG_20240611_135227_541

امروزه ، آنها بخشی از رویدادی به نام " sing sing"  هستند، جایی که قبیله های اطراف برای جشن گرفتن آیین ها و سنت های فرهنگ خود گرد هم می آیند.

IMG_20240611_135240_517

عکاسی به نام پونگتارین تانتاسیندو که از این قبیله عکس های منحصر به فرد و خاصی گرفته است ، می گوید: «آنچه در این عکس‌ها مشاهده می‌کنید، گروهی از قبایل اسکلت چیمبو است که برای جشنواره کوه هاگن و نحوه آماده‌سازی شان برای جشنواره راه افتاده اند. اطلاعات کمی در مورد این قبیله وجود دارد و این باعث می شود که رنگ آمیزی بدن آنها جذاب تر شود. هدف من نشان دادن غنا و اسرار در فرهنگ ها/قبایل پاپوآ گینه نو است.دلیل اینکه آنها خود را به عنوان اسکلت ترسیم می کنند این است که دشمن خود را بترسانند تا باور کند آنها انسان نیستند و منبعی از قدرت ماوراء طبیعی دارند»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار