گوناگون

فال ابجد امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

 فال ابجد امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

​فال ابجد روزانه امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز  سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: طالعت خوب است. به‌زودی خیر و برکت در زندگی شما سرازیر می شود شما به مقامات بالایی در آینده خواهید رسید و به مقصود خود دست پیدا خواهید کرد،، اگر قصد انجام کار مهمی را دارید بهتر است به تاخیر بیندازید که برایتان خوشایند دیده نشده است. شخصی حسود در اطرافتان دائم با حرف‌هایش دل‌چرکین تان می کند، این شخص را همین روزها از خودتان دور کنید تا نفس راحتی بکشید. انجام یک قرار داد خوشحالتان می کند و گشایشی در کارتان ایجاد می شود. برای یک خرید دست دست می کنید، امروز این خرید را انجام دهید و خیال خودتان را راحت کنید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: به زودی گره از کارتون گشوده خواهد شد و سعادت و خوشبختی نصیبتان می شود. افرادی وجود دارند که نسبت به شما حسادت شان فراوان است و باید از آنها دوری کنید تا گزندی به شما نرساند. اگر از دوری شخصی عذاب می‌کشید به زودی به جانبتان باز خواهد گشت و به مراد دل می‌رسید پس صبور باشید. شنیدن خبر یا دیدن چیزی متعجب و متحیرتان می کند، از این مطلب درس بگیرید زندگی خیلی زودتر از آنچه که فکر می کنید می گذرد. فرصت های امروز را به دنبال آینده نامعلوم از دست ندهید. شخصی کار کوچک اما مهمی برایتان انجام می دهد. منتظر تغییرات بزرگی باشید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: حتماً از مقصودی که در سر دارید صرفنظر کنید که دچار آسیب فراوان خواهید شد. تسلیم قضا و قدر الهی باشید و کفر خداوند را نگویید که زندگی برایتان جهنم خواهد شد. مراقب افرادی که قصد دارند تو را در چاه بی‌اندازند باشید و سعی کنید تا از آنها دوری کنید. در رابطه با نیتتان شما دچار یک سوءتفاهم شده اید، بهتر است با نگاهی مثبت دوباره همه چیز را از اول بررسی کنید. امروز قدم به جایی می گذارید که با افراد تازه آشنا می شوید. برای انجام کاری مهم بهتر است از شخصی که در این زمینه مهارت دارد هرچه زودتر کمک بگیرید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر: متاسفانه اقبال به شما پشت کرده و دست به هرکاری بزنید با شکست مواجه میشوید پس بهتر است که هم اکنون دست نگاه دارید. فردی قصد دارد تا شما را فریب دهد و بی آبرویی و رسوایی برایتان پدید بیاورد بسیار مراقب باشید و از او دوری کنید. به حرفهای بزرگتر هایتان احترام بگذارید تا راه سعادت و خوشبختی را بیابید. یک سوءتفاهم که برای مدت طولانی شما را آزار می دهد سرانجام حل می شود و باری از روی شانه‌های شما برداشته می شود. تشخیص شما در مورد شخصیت فرد مورد نظرتان درست است بنابراین بر اساس همان هم عمل و رفتار کنید. ورزش کردن باعث سلامتی و سبک شدن روحتان می شود.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید که اگر به آن عمل کنید متاسفانه زندگیتان در مسیر بسیار بدی قرار خواهد گرفت. از اعمال حرام و فکر های نادرست به دور باشید که در چاه خواهید افتاد. مراقب باشید تا بی انصافی نکنید و به کسی تهمت نزنید که آهشان دامنگیرتان خواهد شد. توکلتان بر خداوند باشد تا به مراد دل برسید. یک مورد مهم فکر شما را به کلی مشغول کرده است، تردید را کنار گذاشته و آن را انجام بدهید به نفع شماست. زندگی یعنی جنگ با موانع و مسائلی که هر روز به نحوی سر راه شما قرار می گیرد. گشایش یکی بعد از دیگری پیش می آید. دوست خوبی دارید که مدتی است از او بی خبرید، جویای احوالش بشوید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ آ ب

تعبیر: به زودی مقصودتان حاصل خواهد شد و اگر از بیماری در رنج عذاب هستید سلامتی‌تان را باز میارید. زندگی به کامتان می‌شود و دست به کارهایی می‌زنید که سود و منفعت خوبی نصیبتان میکند. ممکن است فردی در حقتان بدی بزرگ بکند اما او را به خدا واگذار کنید تا جوابش را بدهد. توکلتان بر خداوند باشد تا زندگی به کامتان شود. دوست دارید محیط زندگی تان را عوض کنید، برای هر تغییری باید نظر دیگران را هم جویا شوید. در یک بحث کاری یا خانوادگی حواستان باشد از مرزها و خط قرمزهای افراد نگذرید که بعدا دچار مشکلات بیشتری می شوید. برای پیشرفت کاری دل نگران هستید، همه چیز خوب پیش می رود.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: بخت و اقبال نیکی خواهید داشت و به زودی بر دشمنان فائق خواهید شد و خبرهایی به دستتان میرسد که شما را به مراد دلتان میرساند. اگر قصد دارید تا وصلتی را آغاز کنید حتماً آن را انجام دهید که به نفعتان خواهد بود و سعادت خوشبختی فراوانی را نصیبتان خواهد کرد. دلتنگی برای شخصی که دوستش دارید امروز کلافه تان می کند و خاطرات را دائم مرور می کنید. سرتان را به اطراف گرم کنید و غصه را تا می توانید از خودتان دور کنید. زندگی را بیهوده به خودتان و اطرافیان تان تلخ نکنید. از فرصتی که پیش می آید به نحو احسنت استفاده کنید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: اقبال بسیار خوبی دارید. با عجله دست به کاری نزنید با این کار به نابودی و شکست مواجه خواهید شد و مشکلات بزرگی در زندگی خود به وجود می آورید،، به زودی شخصی به شما پیشنهاد ازدواجی را می دهد که بهتر است؛ قبول کنید برایتان مبارک است شما را به هدف های تان می رساند. برای رسیدن به یک قرار با مشکلاتی مواجه می شوید، حواستان به ترافیک باشد تا برایتان دردسر ساز نشود. در مورد یک مسئله بیش از حد حساسیت به خرج می دهید. از خودتان بپرسید آخرش که چه؟ آیا ارزشش را دارد؟ از تغییر نترسید، اوضاع به نفع شما پیش خواهد رفت.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج د آ

تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و شادمانی و نشاط را در زندگی به دست می آورید،، سعی کنید؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از طرف شخصی خبرهای خوبی به گوشتان می‌رسد که باعث می شود آینده تان را به خوبی و خوشی بسازد. برای رسیدن به هدفتان مجبورید این روزها چند کار را با هم انجام دهید. حواستان به خورد و خوراکتان باشد. فرصتی پیش می آید تا بتوانید بالاخره حرف دلتان را بزنید. این فرصت را از دست ندهید. از هر کسی درخواست کمک نکنید. در مورد یک جابجایی لازم است که با دقت و شکیبایی اقدام کنید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: آ آ ج

تعبیر: صاحب ملک یا املاک بزرگی در زندگی تان خواهید شد اگر همت کنید با موفقیت فاصله ای ندارید می توانید خودتان را به هدفتان نزدیک کنید و شادمانی را به دست بیاورید،، سعی کنید از مال حرام بپرهیزید و هیچگاه چشمتان به دنبال مال و ثروت اطرافیان تان نباشد که به دردسر بزرگی مواجه می شوید. بیش از اندازه فکر می کنید. از خودتان بیرون بیایید تا دنیای واقعی را در اطرافتان ببینید. از اینکه نسبت به انجام کاری اظهار پشیمانی می کنید و دیگران هم شما را سرزنش می کنند، ناراحت نشوید. نیت شما خیر بوده و یادتان باشد که خانواده در همه حال یار و یاورتان هستند.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و موفقیت و سربلندی در زندگی برای شما به وجود خواهد آمد بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از طرف اهل قلم سود و منفعت بسیاری نصیبتان خواهد شد،، که شما را از مشکلات نجات می‌دهد و به سوی آرامش راهی می کند. نگرانی به خودتان راه ندهید. درس بگیرید و با اراده و علاقه و دقت به کارتان ادامه دهید. تردید و وسواس به خرج دهید که پشیمان نشوید. از شخصی که مورد اتهام قرار گرفته، بزودی رفع اتهام می شود و همه چیز روشن خواهد شد. تحولاتی اساسی در پیش است، خودتان را آماده کنید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. سر موضوعات بیهوده بحث و جدال راه نیندازید که باعث می شود برایتان مشکلات بزرگی در آینده به وجود بیاورد،، و شما را به نابودی و شکست بیندازد دست به کارهای ناصوابی نزنید،، و هیچگاه بدگویی دیگر را در زندگی نکنید که برایتان خطرات بسیاری دارد. شخصی بسیار نزدیک شما را راهنمایی کرده اما شما به بهانه های گوناگون از انجام کار شانه خالی می کنید. او فردی کارآزموده است و خیر شما را می خواهد. بهتر است پیشنهادش را دوباره مرور کنید. برای رفتن به یک سفر یا برگزاری جشنی تدارک می بینید. همه چیز همانطور که می خواهید پیش خواهد رفت.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار