گوناگون

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

 فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

در ادامه فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ را مشاهده می کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت چرخ سرنوشت : امروز گرفتن تصمیم های منطقی و عاقلانه غیر ممکن به نظر می رسد و دلیل آن هم این است که انگار واقعیت هر لحظه تغییر شکل یافته و به شکل دیگری در می آید و تلاش برای درک آن شبیه به هدف گرفتن یک سیبل متحرک خواهد بود. موفقیت در زمینه کاری به سراغ شما آمده است و بسیار هیجان زده و با انگیزه هستید و دوست دارید در این مسیر به راهتان ادامه بدهید. اما به زودی خواهید دید که مسئولیت های زیاد کاری باعث شده اند از زندگی اجتماعیتان باز بمانید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ : امروز دوستان صمیمی شما نقش خود را در زندگیتان تغییر داده و به مشاوران معنوی شما تبدیل می شوند. چه تا به حال چنین توانایی ها را در آنها دیده باشید و چه ندیده باشید از آنها انتظاری فراتر از حمایت های روزمره همیشگیشان دارید. خوشبختانه آنهایی که شناخت کافی از شما داشته باشند می توانند به شما کمک کرده و افق های پیش رویتان را گسترش دهند. فقط این نکته را به یاد داشته باشید که نباید به کسی اجازه دهید با ذهن کوچکش آرزوهای بزرگتان را از شما بگیرد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله : امروز انگار واقعیت ها دارند به گونه ای تغییر شکل پیدا می کنند که با رویاهایتان هماهنگ شوند. اما در واقع متاسفانه حقیقت با تصوری که شما از آن دارید فرق دارد. متاسفانه تفکر شما در حال حاضر منطقی نیست و ممکن است بدون دقت و توجه کافی نتیجه گیری های اشتباهی داشته باشید. سعی نکنید آنچه غیر منطقی است را برای خودتان منطقی جلوه دهید. بعد از تمام شدن کارتان مستقیم به خانه بروید و نگران انجام ندادن کارهایی که برایشان برنامه ریزی کرده بودید نباشید، کلی وقت برای انجام آنها خواهید داشت.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ماه : جستجو برای دست بابی به فرصت هایی برای ماجراجویی و هیجان معمولا بخشی از شخصیت تیر ماهی ها نیست. با این حال شما امروز میل شدیدی به فراتر رفتن از محدوده امنی که برای خود ساخته اید و گسترش بخشیدن به ذهن و فکر خود احساس می کنید. اگر واقعا چنین قصدی دارید نباید به این که آیا نقشه هایتان منطقی یا امکان پذیر هستند زیاد فکر بکنید؛ تفکر منطقی و حساب شده را برای روزهای دیگر زندگیتان نگاه دارید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت شیطان : امروز موضوعاتی که در بحث های روزمره مطرح می کنید حتی خودتان را نیز به تعجب وامی دارند. انگار بی آن که بخواهید یک چیزی مثل آهنربا شما را به سوی موضوعات حساس می کشاند و حتی بی آن که خودتان کوچک ترین قصد و غرضی داشته باشید بحث به راه می اندازید. صحبت کردن در مورد مسائل مهم و حساس اشکالی ندارد، اما به این شرط که به اثرات احتمالی گفته های خود روی طرف مقابلتان فکر کنید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت عشاق : یک نفر از اطرافیانتان که ممکن است همسایه و یا همکارتان باشد که پیش از این رابطه تان با او در حد یک سلام و علیک جزئی بوده است امروز خیلی ناگهانی نسبت به شما ابراز علاقه کند یا حداقل سر صحبت را باز کرده و زمینه را برای آشنایی بیشتر فراهم کند و به این نتیجه برسید که علایق مشترکی دارید و می توانید وقت بیشتری را با هم بگذرانید. شاید حتی فکر کنید که چرا خودتان قبلا این کار را نکرده بودید. در هر صورت یادتان باشد که زیاد هیجان زده نشوید و به یک باره سعی نکنید رابطه را خیلی سریع پیش ببرید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت کیمیاگر : امروز ممکن است مقداری کاغذبازی برای انجام دادن داشته باشید. این کار شاید خیلی خسته کننده باشد اما این امکان وجود دارد که در خلال انجام این کار فرصت های جدیدی به رویتان باز شوند که می توانند راه را برای رسیدن شما به موفقیت و افزایش درآمدتان برای شما فراهم کنند. استفاده از تکنولوژی در انجام کارهایتان شما را با افراد جدیدی آشنا خواهد کردکه دوستی با آنها ارزش زیادی برای شما خواهند داشت.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت ملکه : امروز حتما کمی وقت برای خیال پردازی کردن به خودتان بدهید و سعی نکنید که حتما افکارتان را در همان جهتی که خودتان می خواهید پیش ببرید. یک تفکر هدایت شده دقیقا نتیجه ای برعکس آنچه انتظارش را دارید برای شما به همراه خواهد داشت، پس بال های خیال خودتان را قیچی نکنید. امروز دلتان برای یکی از دوستان و یا اقوام خود که در دور دست ها زندگی می کنید تنگ شده و دلتان می خواهد هر طوری که شده با او تماس بگیرید. حتما این کار را بکنید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت قدرت : حس ششم شما می تواند راه خیلی جالبی را برای افزایش درآمدتان به صورتی که شاید تا پیش از این حتی فکرش را هم نمی کرده اید پیش روی شما قرار خواهد داد. شاید این ایده ی شما به نظر دیگران عجیب یا حتی مسخره باشد، اما از نظر خودتان قطعا ارزش امتحان کردن را دارد. قبل از هر کاری همه مزایا و معایب آن را سنجیده و با افرادی که در این زمینه دانش و اطلاعات کافی دارند مشورت کنید و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت خورشید : امروز ممکن است به یکی از قرارهای کاری و یا دوستانه که از چند روز پیش برای آن برنامه ریزی کرده بودید نرسید و از این بابت کمی عصبانی و ناراحت شوید. شاید این مسئله حتی از لحاظ مالی کمی به ضررتان تمام شود، اما کمی وقت آزاد در اختیارتان خواهد گذاشت. در واقع این موقعیت نه چندان خوشایند می تواند همان فرصتی که در انتظارش بوده اید را در اختیار شما قرار دهد. کیهان هدیه فوق العاده ای را برای شما آماده کرده است، اما این که از آن استفاده کنید یا خیر به خودتان بستگی دارد.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت جهان : اتفاق کاملا غیر منتظره ای که امروز برایتان پیش خواهد آمد شناخت تازه ای از خودتان به شما خواهد بخشید و به واسطه آن از زاویه جدیدی به خود نگاه خواهید کرد. شما احساس می کردید که حوصله یا انرژی لازم برای انجام وظیفه ای که به عهده تان گذاشته شده بود را ندارید. اما حالا دیگر نمی توانید انرژی مثبتی که دارید از کیهان دریافت می کنید را نادیده بگیرید. شما به این واقعیت پی خواهید برد که خودتان تنها مانعی بوده اید که سر راهتان قرار گرفته بوده است. حالا که به حقیقت پی برده اید از فرصت هایی که در اختیار دارید بهره ببرید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت قضاوت : معمولا نگاهی که دیگران به شما دارند با دیدی که خودتان نسبت به خود دارید خیلی فرق می کند. شما به خودتان با عینک بدبینی نگاه می کنید و همین گاهی باعث سردرگمی و بلاتکلیفی شما می شود. با این حال امروز صحبت کردن با یکی از دوستان صمیمی و نزدیکانتان امروز تجربه متفاوتی را برای شما ایجاد خواهد کرد و نظرتان در مورد خودتان را تغییر خواهد داد. شما دقیقا می دانید که امروز چه می خواهید، اما متاسفانه در فاصله ای که بین افکارتان تا بیان خواسته هایتان وجود دارد بعضی چیزها فراموش شده و از قلم می افتند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار