گوناگون

معجزه بلند و پرپشت شدن مژه

معجزه بلند و پرپشت شدن مژه

داشتن مژه‌های بلند به انجام کاشت و اکستنشن نیست؛ شما می‌توانید برای پرپشت شدن سریع مژه‌ها و زیباتر شدن چشم‌ها از یک روش بسیار موثر و بدون ضرر استفاده کنید.

به گزارش نمناک، برای داشتن مژه‌های بلند نیازی به انجام کاشت و اکستنشن نیست شما می‌توانید برای پرپشت شدن سریع مژه‌ها و زیباتر شدن چشم‌ها از یک روش بسیار موثر و بدون ضرر استفاده کنید.

هرچند که هیچ کس نمیتواند به خاطر بسیاری از علل و بدون در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند: ژنتیک، شرایط پزشکی خاص، سن، هرگونه کمبود، عفونت چشمی یا هر بیماری هورمونی، ابروها و مژه‌های زیبا و بی‌نظیری داشته باشد. ما نمیتوانیم در این باره از چیزهایی جلوگیری کنیم اما میتوانیم درمان‌های را انجام دهیم که باعث رشد و بلند شدن مژه‌ها و ابروهایتان شود.

در این بخش نسخه‌ای مخصوص برای بلند و پرپشت شدن سریع مژه در عرض ۳ روز را به شما معرفی خواهیم کرد که طبق نظرات کاربران بعد از استفاده از این روش نتیجه کاملا مثبت بوده است پس پیشنهاد می‌کنیم امتحان کنید. این روش برگرفته از ویدئویی پربازدید در یوتیوب است که مورد استفاده قرار گرفته و نتیجه‌ی آن توسط افراد بسیاری به اشتراک گذاشته شده است.

روش مخصوص گیاهی برای پرپشت شدن سریع مژه

مواد لازم:

یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا

۲ قاشق غذاخوری روغن کرچک

۲ عدد ویتامین E

نکته : شما میتوانید ژل آلوئه ورا را از گیاه آن استخراج کنید و هم میتوانید آن را از فروشگاه‌ها تهیه کنید، در کل ژل آلوئه ورا برای پوست شما بسیار مناسب و مفید است.

نکته : اگر روغن کرچک در دسترس نبود، میتوانید از روغن بادام یا زیتون استفاده نمایید. روغن کرچک حاوی اسیدهای چرب ضروری است که به افزایش رشد مو کمک میکند.

نکته : ویتامین E در مرطوب کردن پوست بسیار مفید است و شما به راحتی میتوانید آن را از داروخانه‌ها تهیه بفرمایید. ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل میکند که به ترمیم سلول‌های مرده و ایجاد بافت جدید کمک میکند.

طرز استفاده:

 • ابتدا یک کاسه تمیز تهیه کنید و تمام موارد بالا را درون آن بریزید و به خوبی هم بزنید سپس آن را درون یک بطری یا شیشه تمیز بریزید و نگهداری کنید.
 • سپس با استفاده از یک برس یا مسواک تمیز ترکیب بدست آمده را روی مژه هاو ابروهایتان اعمال کنید.
 • اجازه دهید تا صبح بماند و سپس با آب بشویید.
 • بهترین بخش این درمان، این است که ۱۰۰ درصد خالص و ارگانیک است و خوبی دیگر این است که می توانید بدون هزینه‌های کزاف در تخت خود بخوابید و پس از ۳ روز شاهد نتایج دلخواه بدست آمده باشید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار