گوناگون

عملکرد آرامبخش و ضد اضطراب بیدمشک

عملکرد آرامبخش و ضد اضطراب بیدمشک

پارسینه: گیاه دارویی بیدمشک، آرامش‌بخش و ضداضطراب بوده و مصرف آن به عنوان شربت می‌تواند یک نشاط و حس خوشایندی در افراد ایجاد کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از بهداشت نیوز؛ گیاهان دارویی کمترین عوارض را در بدن انسان به خاطر طبیعی بودن ایجاد می‌کنند و این دارو‌ها به خوبی می‌توانند از بروز بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری کند.

افرادی که دارای طبع گرم بوده یا مبتلا به سوءمزاج صفراوی هستند کمتر باید هیجانی شده و برای سلامت مغز، قلب و حفظ آرامش روح و روان خود از خوردن بیش از حد گیاهانی مانند سیر، پیاز خام، تره و شاهی پرهیز کنند.

گیاه بلند از املاح معدنی زیادی برخوردار است که برای قلب، مغز و معده بسیار سودمند بوده و این گیاه نشاط‌آور، استرس و اضطراب را از بین برده و اختلالات روحی و روانی را کاهش می‌دهد.

گیاه دارویی بیدمشک، آرامش‌بخش و ضداضطراب بوده و مصرف آن به عنوان شربت می‌تواند یک نشاط و حس خوشایندی در افراد ایجاد کند که بوی مطبوع آن آرامش روح و روان را برای افراد به ارمغان می‌آورد.

دارچین دارای طبعی گرم و خشک است که برای درمان نفخ و انسداد‌های کبدی و بیماری‌های روانی بسیار کاربرد دارد و نوشیدنی مناسبی برای افراد سردمزاج بوده و یک داروی گیاهی موثر برای رفع اختلالات روانی و استرس‌های روزمره محسوب می‌شود که از مشکلات کم‌خوابی و خواب‌زدگی جلوگیری می‌کند.

اسطوخودوس دارای طبعی گرم و خشک است که خاصیت بی‌نظیری در تقویت مغز و پاکسازی و همچنین رفع مشکلات روانی و استرس‌های مختلف دارد و مصرف آن آرامش و نشاط را به ارمغان می‌آورد و از بیخوابی‌ها جلوگیری می‌کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار