گوناگون

به این انتظارات نابجای شوهرتان همیشه نه بگویید!

به این انتظارات نابجای شوهرتان همیشه نه بگویید!

پارسینه: در رابطه زناشویی انتظارات نابجای شوهر از زن وجود دارد که منجر به نابودی زندگی مشترک می‌شوید؛ بنابراین باید یاد بگیرید تا به این خواسته‌های نابجا نه بگویید.

انتظارات نابجای شوهر از زن: زمانی که شما با فردی ازدواج می‌کنید هر دو انتظارات خاصی را از یکدیگر دارید که بسیاری از آن‌ها تحت تأثیر تجربیات گذشته هستند. این تأثیرات ممکن است نحوه تعامل و برخورد والدین شما و سایرافراد در دوران جوانی باشد. اما همیشه این انتظارات درست نیست و نباید به آن‌ها پاسخ مثبت داد، زیرا ممکن است تاثیرات بسیار مخرب بر زندگی مشترک بگذارد. در بخش خانواده و زناشویی به بررسی این انتظارات پرداخته شده است.

۱. دادن دسترسی نامحدود به منابع مالی

انتظارات نابجای شوهر از زن، همسرتان برای تامین هزینه‌های زندگی مجلل نباید به شما متکی باشند. آن‌ها باید برای خود پس انداز داشته باشند و بتوانند از خود مراقبت کنند و فقط از شما انتظار نداشته باشند که تمام حقوق و درآمد خود را با آن‌ها تقسیم کنید.

۲. مسئولیت در قبال تمام گفتار و اعمال همسر

انتظارات نابجای شوهر از زن، شما می‌توانید هر زمان که شریک زندگی تان در تنگنا قرار دارد، در کنار او باشید، اما نباید تمام مشکلات آن‌ها را به عهده بگیرید. شما می‌توانید از آن‌ها دفاع کنید و همچنین به آن‌ها اجازه دهید تا مسئولیت اعمال و رفتار خودشان را به عهده بگیرند

۳. رها کردن نزدیکترین دوستان و خانواده

انتظارات نابجای شوهر از زن، شما نباید افراد مهم زندگی خود را به خاطر ازدواج و همسرتان رها کنید. شریک زندگی تان باید مایل باشد که این افراد را در زندگی خود بپذیرد.

نه گفتن به خواسته نابجای شوهر

۴. به خطر انداختن اصول و اعتقادات

اگر اصول خود را زیرپا بگذارید، آنگاه به یک انسان بی ستون تبدیل می‌شوید که مستعد هر تغییر و شکستی است. شریک زندگی تان باید بپذیرد که هرگز در مورد اصول و اعتقادات اصلی خود مصالحه نمی‌کنید.6

5. خواندن ذهن آن‌ها

انتظارات نابجای شوهر از زن، آن‌ها نمی‌توانند از شما انتظار داشته باشند که ذهن شان را بخوانید و باید بدانند که اگر چیزی از شما می‌خواهند، باید آن را آشکارا و صادقانه بیان کنند و نمی‌توانند این توقع را داشته باشند که اگر نیاز‌های خود را با شما در میان نمی‌گذارند، خودتان پی به آن ببرید.

نه گفتن به خواسته نابجای شوهر

6. بیان موضع در مورد فرزند آوری

انتظارات نابجای شوهر از زن، اگر واقعا با بچه دار شدن راحت نیستید، نباید شما را مجبور به این کار کنند پس قبل از ازدواج باید با شریک زندگی خود در مورد فرزند آوری صحبت کنید.

7. تحمل رفتار وحشتناک

انتظارات نابجای شوهر از زن، هرگز نباید رفتار وحشتناکی را از سوی هیچ فردی تحمل کنید چه رسد به اینکه آن فرد همسرتان باشد.

نه گفتن به خواسته نابجای شوهر

8. صحبت در مورد راز‌ها

بگذارید همه چیز در زمان خودش ظاهر شود. اگر با صحبت کردن در مورد چیزی خاص راحت نیستید، شریک زندگی تان نباید کنجکاو به دانستن آن باشد.

9. اطاعت کورکورانه

انتظارات نابجای شوهر از زن، اگرچه عاشق یکدیگر هستید، اما به این معنی نیست که باید به طور خودکار در مورد همه چیز توافق کنید و کورکورانه از هرچیزی همسرتان می‌خواهد، اطاعت کنید./چشمک

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار