گوناگون

فال روزانه| فال امروز شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱

فال روزانه| فال امروز شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱

پارسینه: فال روزانه شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید.

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱ (طالع بینی روزانه) و فال روز تولد شانزدهم مهر و فال روزانه شانزدهم مهر خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من همراه شوید. فال روزانه شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۶ مهر

فال روز تولد : امروز روزی فوق العاده برای به دنیا آمدن است! تمام برنامه ها و پروژه هایی که برای آنها وقت و انرژی صرف کرده اید به ثمر خواهند نشست. برداشت پاییزی شما فراوان خواهد بود اما برای این که از تمام زحمات پیشین خود بهره مند شده و نتیجه همه آنها را ببینید باید تا پایان زمستان صبر کنید. با فرا رسیدن فصل بهار بزرگ ترین رویاهایتان به واقعیت تبدیل خواهند شد، پس حواستان به این که از خداوند چه طلب می کنید باشد و خواسته هایتان را آگاهانه انتخاب کنید. وقتی بدانید که از زندگی و آینده خود چه می خواهید رسیدن به آنها بسیار راحت تر خواهد شد. . امسال بهترین زمان ممکن برای این است که که به مسافرت رفته و کارهای جدید یاد بگیرید، چرا که دلتان می خواهد دنیای خود را گسترش داده و به بینش و آگاهی دست پیدا کنید. با فرا رسیدن آبان ماه خواهید دید که چیزهای زیادی درباره خود و دنیای اطرافتان فرا گرفته اید. به شما تبریک می گوییم، شما امسال کارهای خود را به خوبی انجام می دهید!

فال روزانه متولدین فروردین

امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی رویاهایتان می توانند به واقعیت بدل شوند. این می تواند همان زمانی باشد که مدت ها در انتظارش بوده اید، پس خودتان را آماده کنید. اگر کسی شما را به خود جذب کرده و دنبال فرصتی مناسب برای در میان گذاشتن احساستان هستید این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید. به رفتارهایی که با اطرافیانتان دارید دقت کنید، ببینید از چه حرکات و رفتارهایی که از خودشان بروز می دهند نفرت دارید، سپس به خودتان نگاه کنید و ببینید که خود شما هم این ویژگی ها را دارید! بله، احساساتی که نسبت به دیگران داریم خیلی چیزها را در مورد خودمان می توانند به ما بگویند! اولین قدمی که باید بردارید این است که خودتان را تغییر دهید. با درخواست تان در کمال ناباوری موافقت می‌شود. نا امیدی را از خودتان دور کنید، به جای آن مثبت اندیش و امیدوار باشید. برای یک تصمیم گیری با آدم های مختلف مشورت می کنید. از دیدن شخصی بسیار خوشحال خواهید شد. نگران از دست دادن چیزی یا کسی هستید آرام باشید همه چیز درست می‌شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر می خواهید در مورد موضوع احساسی با کسی صحبت کنید بهتر است تا جایی که می توانید احتیاط به خرج دهید. وقتی کلمه ها از دهانتان خارج شدند دیگر نمی توانید آنها را پس بگیرید، پس در انتخاب آنها دقت کنید. شما دلتان می خواهد که روابط عاطفیتان همان شکلی باشند که خودتان می خواهید و مایه آرامش و راحتی شما باشند، اما چنین چیزی همیشه هم امکان پذیر نیست. در حال حاضر بین شما و فردی که دوست دارید اختلافات و مشکلاتی وجود دارند که شاید به این سادگی ها هم حل نشوند. تنها چیزی که می تواند به بهتر شدن این وضعیت کمک کند گذشت زمان است. متاسفانه، همیشه همه چیز دقیقا همان طور که شما برنامه ریزی کرده اید پیش نخواهد رفت! گفتن حرفی به کسی که برایتان بسیار عزیز است سخت است اما تحمل وضع موجود برای تان سخت تر است یا حرفتان را بزنید یا با خودتان برای همیشه کنار بیایید. کاری که انجامش برایتان بسیار مهم است به دیگران نسپارید پشیمان می‌شوید، این کار را خودتان و با دقت انجام دهید.

فال امروز متولدین خرداد

امروز اگر کسی انتظار بیش از حدی از شما داشته باشد به احتمال خیلی زیاد واکنش نشان داده و یا حتی رفتار تندی از خودتان بروز می دهید. متأسفانه این رفتار می تواند شما را در وضعیتی قرار دهد که اصلا دلتان نمی خواهد. با وجود این که شما در حال حاضر از لحاظ روحی بسیار حساس هستید، تنها خطری که در واقع امنیت شما را تهدید می کند از دست دادن کنترل رفتارهایتان است. این بدان معنی نیست که باید خشم خود را فرو ریخته و خودتان را نحت فشار روانی قرار دهید، فقط لازم است آنچه شما را ناراحت کرده است را با آرامش و ملایمت بیشتری به زبان بیاورید و به طرف مقابلتان نیز اجازه بدهید نظرات و احساسات خود را بیان کند تا به تفاهم دست پیدا کنید. شما همیشه مراقب خانواده تان هستید و به آنها نهایت علاقه دارید. به زودی تغییرات عمده ای در زندگی شما حاصل و منافع تان تامین می شود. در مورد یک مسئله کاری یا تحصیلی موفقیت در چند قدمی شماست. در مورد یک شخص از هر دست بدهید از همان دست پس میگیرید.

فال روزانه متولدین تیر

شما با صبوری تمام در انتظار زمان مناسب برای در میان گذاشتن موضوعی مهم با یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگی خود بوده اید، اما امروز ناگهان کنترل احساساتتان از دستتان خارج شده و بی آن که خودتان بخواهید حرف هایی که نمی خواسته اید به زبان بیاورید را هم به طرف مقابلتان می گویید. سرکوب کردن این احساسات و پنهان سازی احساس سردرگمیتان در حال حاضر امکان پذیر نیست و شاید رفتاری غیر منطقی از خودتان نشان دهید. سعی کنید آنچه در سر دارید را تا جای ممکن به آرامی و مهربانی بیان کنید، زیرا در واقع وضعیت آنقدرها هم که شما فکر می کنید حاد نیست. به دیگران اجازه دهید چشمتان را به روی واقعیت ها باز کنند. رفتار شخصی متعجبتان می کند، حواستان باشد با کسی نشست و برخاست کنید که هم جنس شما باشد. قبل از تصمیم گیری در مورد رابطه ای باید ابتدا از انگیزه ها و نیات قلبی طرف مقابل تان اطمینان حاصل کنید. در مورد نیازهای فردی تان صراحت به خرج دهید ولی تا جای ممکن از مشاجره و بحث برحذر باشید.

فال فردا متولدین مرداد

امروز وقتی پای انجام دادن وظایف و مسئولیت هایتان و اطاعت از آنچه به شما دستور داده شده است در میان باشد، آنچه برایتان مثل روز روشن به نظر می رسد ممکن است فرسنگ ها از واقعیت فاصله داشته باشد. برای پیدا کردن واقعیتی که به دنبالش هستید باید تمام اراده و پشتکار خود را به کار بگیرید و اگر کسی مانع شما شد و در سر راهتان قرار گرفت، چند قدم عقب تر بروید و سعی کنید از زاویه ای دیگر به موضوع نگاه کنید. تغییر دادن نگرشتان می تواند دقیقا همان کلیدی باشد که برای حل کردن این معمای پیچیده به آن نیاز دارید. امشب عشقتان را به یک رستوران گران قیمت دعوت کنید و به جاهایی ببرید که شاید در حالت عادی به نظرتان کمی گران قیمت باشند! اهمیت حفظ روابط دوستانه و اجتماعی خود را فراموش نکنید و تا جای ممکن جویای حال دوستان قدیمی شوید. خبرهایی به گوش می رسند که قبلا از حصول اطمینان از صحت و درستی آن ها نباید هیچ واکنشی از خود نشان دهید. حواستان را جمع کنید و اجازه ندهید کسی شما را بازی دهد.

فال امروز متولدین شهریور

امروز ممکن است با نیروی بازدارنده ای مواجه شوید که به سادگی یک مانع کوچک بر سر راهتان نیست. شما با کسی روبرو هستید که از هر لحاظ نسبت به شما تسلط دارد و نمی توانید با او مبارزه کنید، پس سعی کنید خودتان را به آرامی و بدون درگیر شدن از این موقعیت کنار بکشید، اما توانایی های خودتان را هم نشان دهید و مثل شخصی بی کفایت عمل نکنید. شاید بتوانید با به کار گرفتن خلاقیت ذاتی خود این وضعیت را طوری تغییر دهید که هر دو طرف در آن برنده باشند. شما در حال حاضر دارید در زمینه روابط عاطفی طوری رفتار می کنید که انگار دارید قایم موشک بازی می کنید، بهتر است با صداقت و همدلی بیشتری رفتار کنید! در محیط کاری در مقابل یک رفتار زشت خواهید ایستاد. برای یک جا به جایی دودل هستید. شخصی حرفی به شما خواهد زد که در حال حاضر باورش برایتان سخت است. از یک ملاقات نتیجه دلخواهتان را می گیرید و انجام یک کار یا معامله همانطور که شما می خواهید به تعویق می افتد.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز اگر در رابطه عاطفیتان صداقتتان مورد تردید قرار بگیرد ممکن است کنترل رفتارتان را از دست داده و عصبانی شوید. با این حال این بحران می تواند به موقعیتی سازنده تبدیل شود و تحولاتی که مدت ها پیش باید در روابطتان به وجود می آمدند را ایجاد کند. شاید حتی زمان آن رسیده باشد که رابطه ای مسموم را برای همیشه به پایان برسانید و زمینه را برای ورود شخصی بهتر به زندگیتان فراهم کنید. بودن در منطقه امنی که برای خودتان ساخته اید خیلی راحت است، اما هیچ چیزی در آن رشد نخواهد کرد. اگر برای فکر کردن به زمان و تنهایی نیاز دارید سعی کنید بعدازظهر امروز را به تنهایی بگذرانید و در خلوت خود به همه چیز از زاویه ای تازه نگاه کنید. مسافرتان می آید و خبر خوشی به شما می دهد. به مقامی یا پولی دست می یابید که در کارتان گشایش است. برای یک دوست کاری انجام داده اید که همیشه سپاسگزار شماست. شخصی بسیار مهربان در بین نزدیکانتان دارید که حواس‌تان به او نیست، این روزها گرهی در کارش افتاده که شما میتوانید در باز کردنش به او کمک کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز زمان آن رسیده که با عمیق ترین خواسته ها و ترس های پنهان خود روبرو شوید. شرایط کیهانی فعلی می توانند باعث درگیری های درونی شده و بذر بی اعتمادی و بی ارزش انگاشتن نفستان را در وجود شما بکارند. خوشبختانه اگر با صداقت تمام با خودتان روبرو شوید می توانید ضرر را به منفعت بدل کرده و خودتان را از این وضعیت نجات دهید. از آنجایی که شما نمی توانید رفتارهای غیر منطقی دیگران را کنترل کنید، سعی کنید زندگی خودتان را به بهترین شکلی که می توانید مدیریت کنید. امروز وقتی پای مسائل عاطفی به میان می آید شما احساس گیجی و بلاتکلیفی می کنید. اگر عشقتان به اندازه انتظارتان به شما توجه نمی کند لزوما بدین معنا نیست که دارد به شما خیانت می کند! از دوست قدیمی تان سراغی بگیرید و به دیدنش بروید. اگر سطح توقعات خود را پایین بیاورید حس خوشی را تجربه خواهد کرد. قناعت را از یاد نبرید. با پدر و مادر خود مهربان باشید و خواهر و برادرتان یا همسرتان را مورد محبت قرار دهید که در پیروزی و موفقیت شما سهم مهمی دارند.

فال روزانه متولدین آذر

امروز حتی اگر خودتان فکر کنید که دارید خیلی عادلانه رفتار می کنید ممکن است به راحتی درگیر نبردی طولانی با شخصی شوید که به لجبازی خودتان است. شاید بخواهید به دنبال راهی برای فرار از این وضعیت باشید، ساده ترین و بهترین راه برای جلوگیری از این تنش ها و درگیری این است که تا جای ممکن با افراد بی ارزش هم کلام نشوید. شما انتظاراتی غیر منطقی و افسانه ای از این که رابطه عاطفیتان چگونه باید باشد در سر دارید و این باعث شده است که موقعیت های خوبی که برایتان به وجود می آیند را به سادگی از دست بدهید. هیچ رابطه ای نمی تواند از روز اول همان رابطه ایده آلی باشد که شما در ذهنتان دارید. غریبه ای به جمع‌تان اضافه می شود، حواستان را جمع کنید و خیلی زود به او اطمینان نکنید. در یک جمع کاری حواستان باشد آماده حاضر شوید اگر آماده نبودید در مورد چیزی که از آن اطلاعات درست ندارید حرف نزنید. اتفاقی می افتد که شما را به یاد سال های قبل می اندازد.

فال روز متولدین دی

شاید با خودتان فکر کنید که می دانید برای آینده چه برنامه هایی دارید و چه اتفاق هایی قرار است بیفتند، با این حال احتمال دارد با مشکلات پیش بینی نشده و یا مخالفت هایی که انتظارش را ندارید مواجه شوید. تحت هر شرایطی اولین شرط رسیدن به موفقیت داشتن صداقت است. رویاهایتان در ذهنتان خیلی واضح و مشخص هستند و دقیقا می دانید که چه می خواهید، اما مشکل کار اینجاست که نمی دانید چطور می توان آنها را به واقعیت تبدیل کرد. اگر پای مسائل عاطفی در میان است بهتر است به دنبال پیدا کردن راه حلی منطقی و عمل گرایانه نباشید. خیلی چیزها کاملا به شانس بستگی دارند و باید صبر کنید و ببینید که چه پیش خواهد آمد. شما خوش زبان و شیرین بیان هستید، زبان به بد گفتن باز نکنید حتی اگر فکر می‌کنید از دست یک دوست بسیار عصبانی و ناراحت هستید و الان می‌توانید پشت سرش بد بگویید. پروژه ای یا کاری یا رابطه ای که به نظرتان کلا منتفی شده بود دوباره به جریان خواهد افتاد و شما از این اتفاق خوشحال خواهید شد.

فال متولدین بهمن

امروز برای رسیدن به اهدافتان حاضر هستید پا از حدود خود فراتر گذاشته و هر کاری را که لازم است انجام دهید، اما باید مواظب باشید در این تلاش همراه با پشتکار خود احساسات و بازخورد منفی در دیگران ایجاد نکنید. این کار فقط جلوی پیشرفتتان را خواهد گرفت. عشق و روابط عاطفی امروز حالتی رمانتیک تر و رویایی تر به خود خواهند گرفت. وقتی در مورد کسی که دوست دارید حرف می زنید و یا حتی وقتی که به او فکر می کنید چشم هایتان برق می زنند. اگر هم مجرد هستید درخشش و جذابیتی که وجودتان را در برگرفته است حتی اگر خودتان به دنبال شروع رابطه جدیدی نباشید هم دیگران را به شما جذب خواهد کرد. دیدن یک عکس باعث می‌شود ایده ای به ذهنتان برسد. ممکن است از نظر مالی حالا احساس امنیت نکنید اما این موقعیت گذراست. ایده ای در سر می پرورانید، آن را عملی کنید. برای مسئله احساسی‌تان بهتر است دست از سرزنش دیگران و مقصر خواندن آنها بردارد، با این کار به جایی نخواهید رسید.

فال روزانه متولدین اسفند

در روابطی که با دیگران دارید کمی احتیاط کنید و دست از اصرار برای این که کارها همان طوری که شما دلتان می خواهد انجام شوند بردارید. شما چنان انتظارات زیادی از طرف مقابلتان دارید که شاید هیچ گاه نتواند انتظاراتتان را برآورده کند و این می تواند باعث نا امیدی او نسب به رابطه ای که دارید و آینده آن شود. دست از تلاش برای تبدیل کردن عزیزانتان به آن چیزی که خودتان می خواهید برداشته و آنها را همان طوری که هستند بپذیرید. اگر احساس می کنید حالتان زیاد خوب نیست بهتر است امروز را در خانه مانده و استراحت کنید. با تغذیه مناسب و استراحت کافی جلوی سرماخورگی لعنتی را بگیرید تا فردا بتوانید راحت به کارهایتان برسید! پیغامی از یک آشنای قدیمی دریافت می کنید. برنامه های اجتماعی متنوعی در انتظارتان هستند. لازم است در لابلای کارها اوقاتی را هم فقط به خود و تمدد اعصابتان اختصاص دهید. در کار یا تحصیل پیشرفت و موفقیتی چشمگیر را تجربه خواهید کرد و حس خوشی ناشی از آن تا مدت ها همراه تان خواهد بود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار