گوناگون

از آب دهان برای دخول می توان استفاده کرد؟

از آب دهان برای دخول می توان استفاده کرد؟

پارسینه: خشکی واژن یکی از مشکلات خانم ها در رابطه جنسی است که مانع از لذت بردن شده و باعث ایجاد درد هنگام دخول می شود ، برخی آقایان سعی می کنند با استفاده از آب دهان برای دخول این خشکی را جبران کنند، ولی آیا استفاده از آب دهان برای دخول کار درستی است؟

دیواره واژن به طور طبیعی هنگام تحریک شدن شروع به ترشح یک ماده روان کننده می‌کند که هنگام دخول باعث لغزش راحت آلت مردانه داخل واژن شده و از ایجاد اصطکاک در دیواره واژن یا ایجاد آسیب به دیواره واژن پیشگیری می‌کند.

در حقیقت زن برای این که بتواند از رابطه جنسی دخولی لذت ببرد باید واژنش به اندازه کافی خیس شده باشد در غیر اینصورت دخول برایش دردناک و غیر قابل تحمل خواهد شد و نتیجه‌ای به جز سرد مزاجی در زن را در پی خواهد داشت.

به همین دلیل توصیه می‌شود که قبل از برقراری رابطه جنسی دخولی، زن را از نظر جسمی و ذهنی آماده رابطه نمایید و معاشقه و گفتگوی محرک را تا زمانی ادامه دهید که ترشحات واژن زیاد شده و بیرون آمدن آن از واژن و خیس شدن اطراف واژن را کاملا احساس کنید.

آلت تناسلی زن برای این که کاملا آماده دخول شود نیاز به ۲۰ دقیقه زمان دارد تا جریان خون در ناحیه تناسلی افزایش یافته و عضلات اطراف واژن پرخون شده و سفتی آن‌ها با دست قابل لمس و احساس شود.

این دو نشانه یعنی خیس شدن بیرون واژن و سفت شدن عضلات دو طرف واژن نشان دهنده آمادگی زن برای رابطه دخولی است.

یکی از مشکلات رایج در رابطه جنسی خشکی واژن است که اگر قبل از سن یائسگی دیده شود، در اغلب موارد به دلیل این است که شریک جنسی وقت کافی برای تحریک زن صرف نمیکند، یا زن از نظر روحی تحت فشار و استرس است و نمی‌تواند فکرش را روی رابطه جنسی متمرکز کند یا این که از نظر جسمی ضعیف شده است. خشکی واژن میتواند باعث ایجاد درد و سوزش هنگام دخول شود و در نتیجه زن به جای لذت بردن از رابطه جنسی احساس ناراحتی کرده، تحریک نشده و نتواند ارگاسم را تجربه کند.

در صورتی که دچار خشکی واژن شده اید برای تشخیص علت و درمان آن حتما باید به پزشک مراجعه نمایید. در این بین برای این که بتوانید رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشید می‌توانید از انواع لوبریکانت به خصوص لوبریکانت‌هایی که بر پایه آب ساخته شده اند برای دخول در رابطه جنسی استفاده نمایید.

آیا می‌توان از آب دهان برای دخول در رابطه جنسی استفاده کرد؟
استفاده از آب دهان برای دخول به عنوان روان کننده، به دلیل در دسترس بودن شاید اولین چیزی باشد که در صورت مواجه شدن با خشکی واژن به ذهن شما برسد.

آب دهان به خودی خود نمی‌تواند باعث ایجاد عفونت در واژن شود، ولی به راحتی می‌تواند عامل انتقال ویروس و باکتری‌ها به واژن باشد مثلا در صورتی که عفونتی ویروسی در گلو وجود داشته باشد در صورت استفاده از آب دهان برای دخول به سادگی به واژن منتقل شده و برایتان مشکل ساز خواهد شد.

یا اگر فرد دچار تبخال باشد آب دهانش می‌تواند تبخال را به ناحیه تناسلی شما منتقل کند که تجربه‌ای بسیار ناخوشایند و دردناک خواهد بود.

معمولا استفاده از آب دهان برای دخول مشکل جدی ایجاد نمی‌کند، ولی ممکن است این حرکت از نظر ذهنی، تاثیر خوبی روی همسرتان نگذارد و مانع از لذت بردن او در رابطه شود بنابراین حتما باید در این زمینه قبل از رابطه جنسی با هم صحبت کنید و نظر همسرتان را جویا شوید.

استفاده از آب دهان برای دخول به جای لوبریکانت

از سویی دیگر باکتری‌های موجود در دهان با باکتری‌های موجود در واژن تفاوت زیادی دارند و ممکن است این کار شما منجر به عفونت واژینال برای خانم شود. در صورتی که بهداشت دهان و دندان را به خوبی رعایت نکرده باشید احتمال وجود قارچ و باکتری‌های عفونت زا برای واژن در دهان شما بیشتر است و حتی ممکن است یک بار استفاده از آب دهان برای دخول منجر به عفونت و خارش برای خانم شود پس بهتر است از این کار صرف نظر کنید.


احتمال انتقال بیماری‌های مقاربتی با آب دهان بسیار بالا می‌رود بنابراین اگر از شریک جنسی خود مطمئن نیستید و احتمال میدهید با افرادی دیگری نیز رابطه جنسی داشته باشد به هیچ عنوان نباید رابطه جنسی محافظت نشده با او داشته باشید و در نتیجه نباید اجازه دهید آب دهان او به ناحیه تناسلی شما وارد شود.

در صورتی که با وجود مراجعه به پزشک نتوانستید مشکل خاصی برای خشکی واژن پیدا کنید ممکن است تغذیه نامناسب، نداشتن معاشقه کافی، استرس، خستگی، تحریک نشدن، مقاربت طولانی یا استفاده از کاندوم باعث ایجاد این مشکل شده باشد که در این صورت میتوانید از داروخانه لوبریکانت بر پایه آب تهیه نمایید تا حالت لیزکنندگی واژن را برایتان شبیه سازی کند و بتوانید از رابطه خود لذت کافی را ببرید./بیتوته

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار