گوناگون

انجام این کار‌ها شما را پیش بقیه خراب می‌کند

انجام این کار‌ها شما را پیش بقیه خراب می‌کند

پارسینه: همه افراد دارای خط قرمز‌ها و چارچوب‌هایی در زندگی شان هستند که اگر شما از آن‌ها رد شوید و رفتار شما دور از ادب و شخصیت یک فرد محترم باشد باعث می‌شود که شما در چشم اطرافیانتان و دیگران خراب شوید.

همه افراد دارای خط قرمز‌ها و چارچوب‌هایی در زندگی شان هستند که اگر شما از آن‌ها رد شوید و رفتار شما دور از ادب و شخصیت یک فرد محترم باشد باعث می‌شود که شما در چشم اطرافیانتان و دیگران خراب شوید و دیگر شما را به جمع‌های خود راه ندهند. برخی از رفتار‌ها از چارچوب‌های اخلاقی بسیار زشت و زننده هستند و افراد با دیدن این رفتار‌ها در یک شخص او را طرد می‌کنند.

داشتن این رفتار‌ها و ویژگی‌ها در یک فرد می‌تواند از او چهره‌ای منفور و غیر اجتماعی در چشم دیگران بسازد اصلاح این رفتار‌ها و رعایت آداب اجتماعی در برخورد با دیگران می‌تواند تاثیر مثبت بسزایی در محبوبیت شما داشته باشد. همچنین دانشمندان ثابت کرده اند که اولین برخورد و احساسات در افراد در طی ۷ ثانیه اول ارتباط به وجود می‌آید و می‌تواند تاثیر زیادی بر روی دیدگاه دیگران نسبت به شما داشته باشد.

اما کدام رفتار‌ها هستند که می‌توانند شما را در چشم دیگران بی ارزش و خراب کنند.

۱. شل دست دادن: افرادی که به آرامی و بسیار شل دست می‌دهند افرادی منزوی، خجالتی و بی اشتیاق هستند.

۲. افرادی که در طی صحبت کردن آدامس می‌جوند: این رفتار نشان دهنده نابالغ بودن و خودمختار و بی فرهنگ بودن فرد است.

۳. ارتباط چشمی بسیار مستقیم: ارتباط چشمی با فرد مقابل امری بسیار مهم برای جذب افراد است، اما هنگامی که نگاه کاملا خیره باشد فرد مقابل عذب می‌کند و منجر به فرار کردن او می‌شود.

۴. بازی با موها: زن‌ها به طور عمده ۱۸ بار در طول روز با مو‌های خود بازی می‌کنند، اما بازی کردن با مو‌ها در هنگام صحبت با دیگران می‌تواند پیام‌های منفی داشته باشد و فرد مقابل احساس کند شما به حرف‌های او گوش نمی‌دهید و یا از صحبت کردن با او خسته شده اید.

منبع: طالب

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار