گوناگون

با این راهکار نامزدتان را شیفته خود کنید

پارسینه: گفتنی است، بر اساس جدیدترین پژوهش‌ها زنان شاد، بازیگوش و شوخ طبع بیشتر مورد علاقه نامزدهای خود قرار می گیرند و ازدواج های موفق‌تری خواهند داشت و در عوض زنان عبوس، جدی و باهوش کمتر در پیدا کردن جفت برای ازدواج موفق هستند.

به گزارش پارسینه ، کارشناسان علوم روانشناسی به افرادی که در آستانه ازدواج قرار دارند و تمایل دارند که مورد پسند و علاقه نامزد خود قرار بگیرند ائم از زن و مرد توصیه می‌کنند در جلسات خواستگاری و مهمانی سعی کنند بیشتر بازیگوش، شاد و شوخ باشند تا جدی و باهوش و نکته سنج به نظر برسند.

گفتنی است، بر اساس جدیدترین پژوهش‌ها زنان شاد، بازیگوش و شوخ طبع بیشتر مورد علاقه نامزدهای خود قرار می گیرند و ازدواج های موفق‌تری خواهند داشت و در عوض زنان عبوس، جدی و باهوش کمتر در پیدا کردن جفت برای ازدواج موفق هستند.

تحقیقات محققان دانشگاه زوریخ نشان داده است بازیگوشی و شوخ طبعی هم از جانب زن و هم از جانب شوهر می‌تواند باعث دوام زندگی مشترک شود.

کارشناسان این نتایج را با تحقیق بر روی 327 نامزد زن و مرد از کشورهای آلمان، سوئیس و اتریش و بر اساس بررسی‌ 16 ویژگی مختلف رفتاری بدست آورده‌اند.

علاقه به تفریحات سالم، روحیه شاد، بازیگوشی، طنز پردازی، خلاقیت و سرگرم کنندگی از مهمترین ویژگی‌ها برای بدست آوردن محبت نامزد و ترغیب جوانان به ازدواج های موفق و بدنیا آوردن فرزندان شاد و سالم در آینده است

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

 • ناشناس

  برای همین مهران مدیری همش میگه زن خنگم نعمتیه والا

 • آقاي دكتر

  مرقوم فرموديد آقايان از زنهاي عبوس ،جدي، و "با هوش" خوششان نمي آيد؟يعني مي فرماييد اينجانبان زنان خنگ و كودن و سفيه را دوست داريم؟خاك بر سر تحقيق كننده.

 • ناشناس

  باهوش نباشيم كه شوهر كنيم؟؟!!!
  يعني زنان خنگ مردان را بيشتر جذب مي كنند؟؟!!!

  مردان احمق براي زنان احمق مردان باهوش براي زنان باهوش اينجوري مي گفتيد بهتر بود.

 • ناشناس

  واقعا براتون متاسفم با اين مطالبي كه مي زاريد.
  شما اصلا به تفاوت شخصيت ها اعتقادي نداريد؟؟!!
  با اين مطالب فقط اعتماد بنفس آدمهاي درونگرا با مزاج سودا و بلغم رو پايين مياريد.
  يعني فقط آدمهاي با مزاج دم و صفرا ازدواج مي كنند و كسي اونها رو مي خواد بقيه هم بايد از خود واقعيشون بدشون بياد و براي اينكه ازدواج كنند اداي صفرايي ها و دموي ها رو دربيارن؟؟!!
  متاسفم براتون بجاي اينكه بگيد هر كس خود واقعيش باشه مي گيد خودتو اين مدلي نشون بده و گرنه تو رو نمي خوان!!! متاسفم

 • ناشناس

  اين راهكارها براي كشور ما جواب نمي ده چون توي كشور ما بايد يكي دو جلسه اول خودتو مطلومو ساكت نشون بدي تا بهت اعتماد كنند.
  تو كشور ما به دخترايي كه يخورده بگو بخند داشته باشن هزار تا انگ مي چسبونن.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار