گوناگون

رونمایی از جدیدترین پهپاد انتحاری برزیل ملقب به خدای افق آسمان+ عکس

رونمایی از جدیدترین پهپاد انتحاری برزیل ملقب به خدای افق آسمان+ عکس

پارسینه: یک سازمان دفاعی برزیل نمونه اولیه پهپاد انتحاری را به نام انشار معرفی کرده است.

به گزارش پارسینه به نقل از c4isrnet، رونمایی از این پهپاد انتحاری برزیل در حالی صورت می‌گیرد که تسلیحات در بحبوحه جنگ روسیه در اوکراین برجستگی پیدا کرده است. این پهپادها همچنین به عنوان مهمات پرسه زن شناخته می شوند، معمولاً می توانند در پرواز بمانند تا زمانی که از راه دور دستور برخورد با یک هدف صادر شود.

با نامی که به اساطیر بابلی اشاره دارد، (انشار) خدای افق آسمان است، پهپاد انتحاری برزیل نشان دهنده جهشی در فناوری و ظرفیت پایگاه صنایع دفاعی برزیل است.

گروه مک جی، که نمونه اولیه مهمات پرسه زن را در نمایشگاه هوایی دبی این هفته به نمایش گذاشت، گفت که این سلاح برد ۱۲۰ کیلومتری دارد، با سرعت ۶۱۲ کیلومتر در ساعت عمل می کند، استقامت یک ساعته دارد و می تواند محموله ۲۰ کیلوگرمی را حمل کند.

جدیدترین پهپاد انتحاری برزیل

متیو ایزکویردو (مدیر توسعه کسب و کار و فروش این گروه)، گفت: «این محصول جدیدی از مک جی است که دقیقاً با دکترین های جنگ جدید مطابقت دارد.Anshar برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ما در خارج از برزیل توسعه یافته است».

ایزکویردو بدون ارائه جزئیات در مورد هزینه تجهیزات گفت: این پهپاد «برای نابود کردن اهداف با ارزش، با هزینه کم و با تعمیر و نگهداری ساده و عملیات آسان طراحی شده است».

ایزکویردو خاطرنشان کرد که نمایش پهپاد انتحاری برزیل ، سال آینده در نمایشگاه دفاع جهانی در عربستان سعودی که برای ۴تا ۸ فوریه برنامه ریزی شده است، برگزار خواهد شد. وی افزود: «مک جی اکثر محصولات خود را به خاورمیانه صادر می کند».

او گفت که این شرکت قصد دارد محصول واقعی را در اوایل سال ۲۰۲۵ عرضه کند.

مک جی در یکی از قطب های دفاعی اصلی برزیل، شهر سائو خوزه دوس کامپوس مستقر است، که همچنین محل سایر شرکت های دفاعی نیز هست.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار