گوناگون

چری ، از جدیدترین شاسی بلند تمام برقی خود رونمایی کرد+ عکس

چری ، از جدیدترین شاسی بلند تمام برقی خود رونمایی کرد+ عکس

پارسینه: چری eQ۷ به‌عنوان شاسی بلند الکتریکی جدید چینی‌ها به زودی به بازار این کشور عرضه خواهد شد. در ادامه با مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

چری در راستای توسه خودروهای برقی از eQ۷ به‌عنوان جدیدترین شاسی بلند تمام برقی خود پرده برداشت. هرچند این خودرو به‌طور ویژه برای بازار چین توسعه پیدا کرده، اما در آینده احتمال عرضه آن به سایر بازارها نیز وجود دارد. چری قصد دارد شاسی بلند تمام برقی خود را از اواسط سال ۲۰۲۳ با قیمت ۲۱ هزار و ۵۰۰ تا ۲۸ هزار و ۷۰۰ دلار به بازار چین عرضه کند.

مشخصات چری eQ۷

جدیدترین شاسی بلند تمام برقی چری

با توجه به این‌که چری eQ۷ یک خودرو تمام برقی محسوب می‌شود، از این رو فاقد سیستم خنک‌کننده سنتی پیشرانه بوده و در نمای جلوی آن نیز شاهد جلوپنجره‌ای بسته هستیم. این شاسی بلند کوچک دارای ۴۶۷۵ میلی‌متر طول، ۱۹۱۰ میلی‌متر عرض، ۱۶۶۰ میلی‌متر ارتفاع و ۲۸۳۰ میلی‌متر فاصله محوری است.

برای این خودرو یک پیشرانه برقی با حداکثر قدرت ۱۵۰ کیلووات در نظر گرفته شده که حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت را ارائه می‌کند. همچنین نیروی این پیشرانه توسط باتری‌های لیتیوم آهن فسفات تامین خواهد شد.

جدیدترین شاسی بلند تمام برقی چری

این شاسی بلند برقی چری همانند سایر شاسی بلندهای جدید این شرکت از نمایشگر پهن به هم متصل بهره می‌برد. از امکانات این خودرو نیز می‌توان به سانروف پانوراما، پنل شارژر دوگانه موبایل و رینگ‌های ۱۹ اینچی اشاره کرد./گجت نیوز

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار