گوناگون

این توالت ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد+عکس

این توالت ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد+عکس

پارسینه: توالت کوهلر نومی نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد!

توالت فرنگی هوشمند Kohler Numi ۲.۰ سطح جدیدی از خانه هوشمند را با خود به‌دنبال می‌آورد. توالت کوهلر نومی نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد!

ده‌ها سال قبل شاید توالت فرنگی هوشمند مفهومی بیشتر خنده‌دار بود، اما حالا به‌اقتضاء زمانه توالت‌ها هم متحول شده‌اند! Kohler Numi ۲.۰ نام توالت هوشمندی است که از دستیار هوشمند آمازون با نام الکسا، چراغ‌های LED و اسپیکر بهره می‌برد. این توالت که پیش‌تر طی نمایشگاه CES ۲۰۱۹ رسماً معرفی شده بود، ۱۱,۵۰۰ دلار قیمت دارد. با نرخ کنونی دلار در ایران، قیمت این توالت به ۴۶۰ میلیون تومان می‌رسد.

این توالت هوشمند از امکانات لوکس متعددی برخوردار است که امکان کنترل آن‌ها با ریموت دستی یا برنامه Kohler Konnect وجود دارد. از جمله این امکانات می‌توان به کاسه با قابلیت شستشوی عقب و جلو، کنترل دما و فشار، پاکسازی با نور فرابنفش و کاسه‌ای جهت به‌حداقل رساندن فضولات اشاره کرد. البته این پایان لیست قابلیت‌های این توالت نیست و نشیمن گرمکن، شستشو و بوگیری خودکار و خشک‌کننده هوا بقیه موارد لازم به ذکرند. Kohler Numi ۲.۰ ضمناً درب خودکار و سیفون پشتیبان اضطراری دارد.

توالت هوشمند هوشمند مجهز به چراغ، اسپیکر و دستیار صوتی! / عکس

داخل توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی سیستم الکسا به‌کار رفته است تا فرد بتواند در حال استفاده از آن، از قابلیت‌های این دستیار هوشمند آمازون بهره بگیرد. این توالت حتی دیگر جای نگرانی بابت فراموشی بستن درب باقی نمی‌گذارد و درب آن به‌صورت خودکار باز و بسته می‌شود. در یک کلام باید گفت این محصول برای کسانی است که حتی می‌خواهند توالتشان مجهز به فناوری‌های روز باشد! توالت اسمارت Kohler Numi ۲.۰ به توزیع‌کنندگان عرضه شده است و طی چند روز آتی مستقیماً برای فروش به دست عموم می‌رسد.

منبع: گجت نیوز

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار