گوناگون

برگزاری جلسه هیات امنای بهداشت و درمان بانک کشاورزی

پارسینه: جلسه هیات امنای بهداشت و درمان بانک کشاورزی با حضور مسعود شریفات عضو هیات مدیره بانک و رئیس هیات امنای صندوق ، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکار برای ساماندهی و بهبود خدمات حوزه بهداشت و سلامت کارکنان بانک کشاورزی برگزار شد.

جلسه هیات امنای بهداشت و درمان بانک کشاورزی روز یکشنبه 14 آذر با حضور مسعود شریفات عضو هیات مدیره بانک و رئیس هیات امنای صندوق ، با هدف برنامه ریزی و ارائه راهکار برای ساماندهی و بهبود خدمات حوزه بهداشت و سلامت کارکنان بانک کشاورزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، بازنگری و توسعه چشم انداز صندوق بهداشت و درمان و راهکارهای ارتقای موقعیت این صندوق و تصمیم گیری درباره درخواست های همکاران در زمینه مساعدت های مالی ، بدهی های درمانی و مساعدت به معلولان، از اهم موضوعات مورد بررسی در این جلسه بود.

بر اساس این گزارش در این جلسه مقرر شد در راستای افزایش رضایت مندی و رفاه کارکنان بانک، حوزه منابع انسانی با هماهنگی سایر حوزه های بانک نسبت به بازنگری در منابع و مصارف صندوق و چگونگی روند تخصیص بهینه بودجه در قالب طرح تحول بهداشت و درمان بانک کشاورزی اقدام کند.

شایان ذکر است امین مرادی مدیرامور حوزه سرمایه انسانی و ساختاری، سیدرضا حسینی مدیر امور مالی و پشتیبانی، عبدالله سلیمانی رئیس اداره کل رفاه کارکنان و دکتر بهادر سلطانی دبیر هیات امنای صندوق، دیگر اعضای تشکیل دهنده این جلسه بودند.


ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار