گوناگون

۱۰ خودروی برتر جهان با سرعت های خارق العاده در سال ۲۰۲۴+ تصاویر

۱۰ خودروی برتر جهان با سرعت های خارق العاده در سال ۲۰۲۴+ تصاویر

این خودروها با تکنولوژی برتر و تلفیق هنر و مهندسی، تجربه ای لذت بخش و ایمن را برای رانندگی ارائه می دهند.

به گزارش پارسینه، عملکرد و بهبود ماشین ها از نظر فنی  روز به روز در حال توسعه است ؛ بیایید در ادامه به شگفتی مهندسی ۱۰ خودروی برتر جهان با سرعت های خارق العاده در سال ۲۰۲۴ نگاهی داشته باشیم.

۱) خودروی BUGATTI BOLIDE سرعتی در حدود ۳۱۰ مایل بر ساعت دارد و قیمت آن ۴.۳ میلیون دلار برآورد می شود. 

IMG_۲۰۲۴۰۴۲۷_۱۲۴۰۱۹

بوگاتی به تولید برخی از سریع ترین خودروهای جهان مشهور است. بوگاتی بولید احتمالا سریع ترین خودروی ساخته شده در تاریخ خواهد بود. با دیدن رکورد گذشته بوگاتی می توان حدس زد که آنها قطعا به این رکورد و شاید بیشتر دست خواهند یافت.

 

۲) خودروی BUGATTI CHIRON SUPER SPORT 300 سرعتی در حدود ۳۰۴ مایل بر ساعت دارد که قیمتش در حدود ۳.۸ میلیون دلار است

رتبه دوم در لیست ۱۰ خودروی برتر جهان دوباره متعلق به بوگاتی است. بوگاتی شیرون سوپر اسپرت یکی از سریع ترین خودروهای جهان برای مدت طولانی بوده است. این خودرو نسخه ای سطح بالا از بوگاتی شیرون اصلی است و در سرعت و چابکی نسخه قدیمی را شکست می دهد. حداکثر سرعت این خودرو هنوز مشخص نشده است، اما می توان حدس زد که به راحتی از مرز ۳۰۰ مایل در ساعت عبور کند.

خودروی بوگاتی ۲

۳) خودروی KOENIGSEGG JESKO ABSOLUTE سرعت ۳۰۰ مایل بر ساعت دارد و قیمتش در حدود ۳.۳ میلیون دلار برآورد می شود. این خودرو به عنوان قاتل بوگاتی شناخته می شود. این خودروسازی به طور فعال در حال تولید اتومبیل های پرسرعت هست که رکورد اتومبیل های بوگاتی را شکست می دهد. Koenigsegg یک برند سوپراسپرت سوئدی است و گفته می‌شود که Jesko Absolute جدید آنها به مرز ۳۰۰ مایل در ساعت می‌رسد. این خودرو با موتور ۵ لیتری توئین توربو V8 با قدرت ۱۶۰۰ اسب بخار عرضه می شود. این ماشین یک هیولای مطلق است.

خودروی ۳

۴) چهارمین مورد از لیست خودروی SSC TUATARA است با سرعتی در حدود ۲۸۳ مایل بر ساعت که ۲.۴ میلیون دلار قیمت دارد.

در سال ۲۰۲۰ اعلام شد که این خودرو به حداکثر سرعت ۳۳۱ مایل بر ساعت می‌رسد، که خبر بزرگی را ایجاد کرد. با این حال، پس از آزمایش زمینی واقعی، اعتراف کردند که ماشین هرگز از مرز ۳۱۰ مایل بر ساعت عبور نکرده است. علاوه بر این، نسخه سبک این خودرو به نام SSC Ultimate Aero نیز وجود دارد که به سرعت 283 مایل در ساعت رسیده است که بسیار چشمگیر است.

خودروی ssc

۵) خودروی KOENIGSEGG AGERA RS که با سرعتی در حدود ۲۷۸ مایل بر ساعت، ۲.۴ میلیون دلار قیمت دارد.

 این خودرو به موتور ۵ لیتری V8 با توربو دوقلو مجهز شده و ۱۱۰۰ اسب بخار قدرت دارد. این خودرو رکورد دستیابی به سرعت ۰ تا ۲۵۰ مایل در ساعت را فقط در ۳۶.۴۴ ثانیه ثبت کرده است. این خودرو واقعاً یک شگفتی مهندسی در خودروسازی است.

خودروی پنج

۶) خودروی HENNESSEY VENOM F5 است با سرعت ۲۷۲ مایل بر ساعت که ۲.۱ میلیون دلار قیمت دارد.

گفته می شود این خودرو به سرعت ۲۷۰ مایل در ساعت می رسد. با این حال این خودرو هنوز در مرحله تست خود است. این خودرو در آخرین آزمایش خود در مارس ۲۰۲۳ توانست به سرعت ۲۷۲ مایل بر ساعت دست یابد. با این حال سازندگان خودرو راضی نبودند و به همین جا بسنده نکردند. آنها به طور مداوم آن را برای رسیدن به سرعت ۳۱۰ مایل در ساعت آزمایش می کنند و به زودی به آن خواهند رسید. این خودرو به یک موتور ۶.۶ لیتری توربو V8 مجهز شده است که می تواند حداکثر ۱۹۱۷ اسب بخار قدرت تولید کند که بسیار چشمگیر است.

هنسی ونوم

۷) خودروی BUGATTI VEYRON 16.4 SUPER Sport است که حداکثر سرعتی که این خودرو به آن دست یافته است ۲۶۸ مایل در ساعت است و این موفقیت توسط راننده باتجربه یعنی هنری رافانل به دست آمده و توسط رکوردهای جهانی گینس تأیید شده است. این خودرو قیمتی در حدود ۲.۵ میلیون دلار دارد و مورد علاقه بسیاری از علاقه مندان به ماشین است.

خودروی ۷

۸) خودروی RIMAC NEVERA سرعتی در حدود ۲۵۶ مایل بر ساعت دارد و قیمتش ۲.۲ میلیون دلار است.

این خودرو با ۱۹۱۴ اسب بخار قدرت و با وجود جثه کوچکش، چشم انداز وسیعی دارد. این وسیله نقلیه شگفت انگیز دارای چهار موتور الکتریکی است و شتاب ۰ تا ۱۸۶ مایل را در کمتر از ده ثانیه طی می کند.

خودروی ۸

۹) خودروی MCLAREN SPEEDTAIL با سرعت ۲۵۰ مایل بر ساعت،  ۲.۳ میلیون دلار قیمت دارد.

این خودروی مک لارن با حداکثر سرعت بیش از ۲۴۹ مایل بر ساعت وارد رقابت برای سریع ترین خودرو می شود. عملکرد و طراحی خیره کننده آن تحت تاثیر فرمول یک بوده است. علاوه بر این، یک ویژگی کوچک اما منحصر به فرد به نام رانندگی مرکزی دارد.

۹

۱۰) خودروی KOENIGSEGG GEMERA با حداکثر سرعت ۲۴۹ مایل در محدوده قیمتی ۱.۴ میلیون دلار قرار گرفته است. این خودروی سوئدی معتبر، یک هیبریدی "کوچک" تقریباً ۱۶.۴ فوتی است که با یک موتور احتراقی و ۳ موتور الکتریکی کار می کند.

۱۰

باید توجه داشته باشید که این خودروهای برتر در سال ۲۰۲۴ در مقادیر بسیار محدود تولید می شوند که حتی پس از سال ها استفاده، ارزش این ماشین ها بیشتر می شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار