گوناگون

کپی فورد برانکو آمریکایی در راه ایران +عکس

کپی فورد برانکو آمریکایی در راه ایران +عکس

چند سالی از همکاری این شرکت با برند جتور و عرضه محصولات آن با برند فیدلیتی می‌گذرد و این خودرو توانسته سهم مناسبی از بازار خودرو ایران به خود اختصاص دهد.

پارسینه: یک شرکت داخلی که تولید و عرضه خودرو‌های فیدلیتی در بازار ایران را بر عهده دارد، این بار جتور T ۲ که می‌توان آن را کپی خلاقانه از فورد برانکو امریکایی دانست را راهی بازار خودرو خواهد کرد.

فیدلیتی پرایم و فیدلیتی پرستیژ محصولاتی از برند جتور است که برای مصرف‌کننده ایرانی آشناست. همچنین خودرو فیدلیتی BX۱ از سوی این شرکت در خلال نمایشگاه خودرو تهران به نمایش درآمد که در بازار چین با نام جتور داشنگ شناخته می‌شود.

این بار اما این شرکت دست روی یکی از خودروهای جدید جتور که قابلیت آفرود مناسبی نیز دارد گذاشته و قصد دارد آن را راهی بازار خودرو کند.

از آنجا که جتور زیرمجموعه برند چری در چین است، مشخصات فنی محصولات آن با خودروهای چری یکسان است.

169939_688

جتور T۲ با دو پیشرانه ۱.۶ لیتری و ۲ لیتری و یک مدل هیبریدی در بازار خودرو چین در دسترس است.

پیشرانه این خودرو با محصولاتی مانند تیگو ۸پرو، تیگو ۸ پرومکس، فونیکس اف ایکس و آریزو ۶ یکسان است و نیرویی معادل ۱۹۷ اسب بخار و ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور را تولید می‌کند.

طراحی ظاهری خودرو جتور T۲ نیز به طراحی جعبه‌ای مشهور است که شباهت‌های بسیاری به فورد برانکو دارد هر چند که نمی‌توانیم آن را یک کپی ناشیانه از این خودرو امریکایی بدانیم.

جتور از برندهایی است که در بیشتر کشورهای حاشیه خلیج‌فارس حضور فعالی دارد و توانسته در بازار رقابتی این کشورها، موفق ظاهر شود. به طور مشخص، جتور T۲ در بازار کشورهای حاشیه جنوبی خلیج‌فارس با قیمتی معادل ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

منبع: روزگار خودرو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار