گوناگون

فال تاروت جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

فال تاروت جمعه 21 اردیبهشت ۱۴۰۳

در ادامه فال روزانه تاروت جمعه 21 اردیبهشت ۱۴۰۳ را مشاهده می کنید.

پارسینه: یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز جمعه 21 اردیبهشت ۱۴۰۳ را مشاهده می‌کنید.

فروردین

کارت تاروت: کارت هیروفانت

فروردینی ماهی جان، زمان آن فرا رسیده است که الگوها را از عادات، سنت های قدیمی دوباره به هم متصل کنید و راهی برای ایجاد ارتباطات جدید و موفق در آینده نزدیک پیدا کنید. کار گروهی، دعای جمعی، سازماندهی عملکرد مذهبی برای هدف روحی شما در زندگی روی کارت است. شما برای پیشرفت در زندگی به دنبال برکات استاد خود هستید. ازدواج، موقعیت، قدرت نیز روی کارت است.

اردیبهشت

کارت تاروت: کارت هشت جام

اردیبهشت ماهی، ممکن است در حال حاضر احساس پشیمانی کنید و کمی خسته شده باشید از اینکه مسئولیت های زیادی را بر عهده بگیرید. اکنون از اختلاف، سوء تفاهم با دوستان و اقوام خودداری کنید. درگیری های درونی شما امروز تهاجمی می شوند. شما احساس می کنید همه روابط، امور بی ارزش هستند. تنگدستی شما را احساساتی و از امور مادی جدا می کند. تا زمانی که با روحیه مثبت برگردید به هیچ کس اعتماد نکنید.

 

خرداد

کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیر

خرداد ماهی عزیز، شما در حفظ بردهای خود در زندگی بی رحم هستید. این زمان آن است که به شبکه سازی ادامه دهید و بفهمید که چه کسی و چه چیزی بیشترین سود را برای شما خواهد داشت، زیرا موقعیت فعلی خود را در زندگی محاسبه می کنید. عواقب هر سرمایه گذاری یا تعهد جدیدی را در این زمان در نظر بگیرید. هیچ تصمیمی عجولانه نگیرید؛ زمان خوب است اگر آن را جدی و هوشمندانه بگیرید.

تیر

کارت تاروت: کارت سه سکه

تیرماهی جان، این روز با برنامه‌های شلوغ، حجم کاری و مسئولیت‌های زیاد، اما در عین حال با پیشرفت شغلی فوق‌العاده مشخص می‌شود. تلاش های فعلی شما منجر به درآمد اضافی می شود. ممکن است در حال حاضر از دنبال کردن رویاهای خود سودهای ملموسی داشته باشید. از نظر مالی، پولی ناگهانی از طریق چک یا وسایل دیگر دریافت خواهید کرد.

مرداد

کارت تاروت: کارت هشت شمشیر

مرداد ماهی، همه چیز به خودی خود اتفاق نمی افتد شما باید انرژی خود را مهار کنید و قصد خود را به دنیا نشان دهید. شرایط محدود گذشته ممکن است شما را از دنیا جدا کرده باشد. اجتماعی شدن، شبکه سازی و ارتباط با مردم دیگر برای شما جذاب نیست. ممکن است تصمیم بگیرید شرایط زندگی خود را تغییر دهید، در روابط احساس محدودیت می کنید و تصمیم می گیرید که بمانید یا بروید.

 

شهریور

کارت تاروت: کارت احمق

شهریور ماهی، یک شروع جدید، شروع یک رابطه جدید یا سرمایه گذاری جدید نشان داده شده است. شما سرشار از انرژی و اشتیاق کودک هستید. اگر قصد دارید وارد روابط جدیدی شوید، زمان آن فرا رسیده است که تمام اطلاعات مربوط به آن شخص را جمع آوری کنید. جذابیت و جذابیت فیزیکی ممکن است فریبنده باشد. در کسب و کار / شغل، قبل از تصمیم گیری مهم، پرونده را مطالعه کنید و کارهای خانه خود را انجام دهید.

مهر

کارت تاروت: کارت قدرت

 

مهرماهی عزیز، ایمان شما امروز می تواند بزرگترین منبع انگیزه باشد. هماهنگی بین بدن و ذهن فوق العاده است و شما می توانید جرأت کنید برای اثبات خود به چالش بپردازید. شما مایل خواهید بود که تمام راه را طی کنید تا مطمئن شوید که برنامه های خود محقق می شوند. ممکن است فرصت‌هایی برای بررسی وجود داشته باشد که در گذشته در نظر نگرفته‌اید، اما اکنون برای شما منطقی‌تر شده‌اند.

آبان

کارت تاروت: کارت ماه

آبان ماهی ها، امروز انرژی مثبت قطع می شود و ممکن است شما را در سردرگمی قرار دهد. ذهن شما در مرکز نیست و سرگردان است. برخورد شخصیتی با کسی که کار می‌کنید باعث می‌شود فکر کنید که آیا هرگز با هم کار خواهید کرد یا خیر. ذهن شما آمادگی پذیرش تغییرات را ندارد. اگر به روش های قدیمی ادامه می دهید و مسئولیت واقعیت را به عهده نمی گیرید، این می تواند زمان هشدار باشد. یاد بگیرید که قدرت و ضعف دیگران را بپذیرید.

 

آذر

کارت تاروت: کارت شش شمشیر

آذر ماهی جان، ممکن است بخواهید به تعطیلات بروید و فقط استراحت کنید و این تعطیلات ممکن است نزدیک دریا، رودخانه یا هر آبزی باشد. آنهایی که عاشق هستند ممکن است احساس کنند که احساساتشان بالا می رود و به سرعت بدون اینکه وقت بگذارند تصمیمی جسورانه بگیرند تا دیگران نتوانند در زندگی آنها دخالت کنند. ممکن است گمراه کننده باشد و نه چیز دیگری. شما تحت فشار قرار خواهید گرفت که سریع امضا کنید، اما نباید عجله کنید.

دی

کارت تاروت: کارت راهبه اعظم

 

دی ماهی عزیز، ضمیر ناخودآگاه شما مشغول کشف حقایقی است که می خواهید در مورد تعهدات خود بدانید و مسئولیت های شخصی را بر عهده گرفته و کارهایی را که باید در سطح احساسی و فیزیکی انجام دهید، انجام دهید. این زمان برای حفظ خونسردی و صبر است. مدیتیشن و یوگا، تمرینات تنفسی به خوبی به شما در رسیدن به اهداف مورد نظر کمک می کند. این روزها حتما استراحت کنید و مراقب رژیم غذایی خود باشید.

بهمن

کارت تاروت: کارت نه شمشیر

بهمن ماهی عزیز، احتمالاً به دلیل تأخیر در امور شخصی نگران می شوید یا خوابتان را از دست می دهید. این بهترین زمان برای شروع پروژه ها یا روابط جدید نیست. به دوست یا خویشاوند خود مراجعه کنید که به شما کمک می کند تا احساسات خود را کنترل کنید. بیشتر ترس های شما بی اساس هستند، اما بی ثباتی و افکار منفی در ذهن می تواند روز شما را خراب کند. برنامه های کاری خود را در اختیار افراد دیگری قرار ندهید که خطر استفاده از آن برای منافع خود را دارید.

اسفند

کارت تاروت: کارت دو چوبدست

اسفند ماهی ها، ممکن است به دنبال یک شریک ازدواج یا تجاری باشید که بتواند مستقل و قاطعانه عمل کند. امروز روز خوبی برای برآورده شدن آرزوهاست. روابط معنای جدیدی پیدا کرده اند زیرا مرزهای شما کمی بیشتر در جای خود قرار می گیرند. روابط موجود قابل اعتمادتر و تقویت خواهد شد. یک کار یا پروژه ای که برای شما مشکلات زیادی ایجاد کرده است، اکنون با کمک دوست یا شریک زندگی شما انجام می شود.

منبع: شمانیوز

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار