گوناگون

آموزش اصول رابطه جنسی موفق

آموزش اصول رابطه جنسی موفق

پارسینه: روابط جنسی و نزدیکی یک رابطه یک سویه نیست که هر کس فقط به فکر خواسته‌ها و نیاز‌های شخصی خویش باشد بلکه روابط جنسی یک رابطه دوسویه است که هر یک از طرفین ضمن توجه به خواسته‌ها و نیاز‌های خود باید به خواسته‌ها و نیاز‌های طرف دیگر نیز توجه نماید. پس تنها زمانی باید به روابط جنسی و نزدیکی اقدام کرد که دو طرف آمادگی برقراری رابطه جنسی را داشته باشند.

بیش از آنکه تعداد روابط جنسی و نزدیکی در زندگی زناشویی اهمیت داشته باشد کیفیت روابط جنسی است که اهمیت دارد. بسیاری از مردان و زنان هستند که شاید هر شب رابطه جنسی دارند، ولی از سلامت جنسی برخوردار نیستند و کسانی هم هستند که در روابط زناشویی خود در طول ماه فقط ۲ بار رابطه جنسی دارند و از سلامت جنسی هم برخوردارند؛ بنابراین برای داشتن روابط جنسی لذت بخش و صحیح در زندگی زناشویی باید سه اصل مهم و اساسی را رعایت کرد.

به نقل از تصویر زندگی؛ یک رابطه جنسی موفق چیزی بیشتر از خود نزدیکی است. بخش عمده هیجان و شور رابطه جنسی قبل از نزدیکی اتفاق می‌افتد. روابط قبل از نزدیکی و رابطه جنسی می‌تواند شامل بغل کردن، بوسیدن، لمس کردن عاشقانه و رابطه جنسی دهانی باشد. فعالیت‌های مربوط به قبل از نزدیکی و مقاربت برای تحریک و برانگیختن همسر، آماده کردن او برای نزدیکی استفاده می‌شود. فعالیت‌های قبل از روابط جنسی نه تنها شور و هیجانتان را بالا می‌برد بلکه اگر به درستی انجام شود به ایجاد نعوظ در مردان و خیس و نرم شدن واژن در خانم‌ها کمک می‌کند. اما اگر ندانید چه باید بکنید، می‌توانید همه شور و احساس طرف‌مقابل را از بین ببرید. برخی از توصیه‌های مهم قبل از روابط جنسی و نزدیکی به شرح زیر است:

بوسه را فراموش نکنید

هنگام نزدیک شدن به طرف خود، اورا ببوئید، بعد ببوسید، لب‌های بالایی و پائینی طرف را جداگانه ببوسید، مک بزنید و یادتان باشد که هیچ عجله‌ای بخرج ندهید، بعد هر دو لب طرف را ببوسید، بعد از مدتی زبان خود را یواش لای لب‌های طرف قرار داده و بطور ملایم به درون دهانش فشار دهید و با زبان خود قسمت‌های داخل دهان و زبان او را نوازش کنید. بوسه‌ها باید با احساس و طولانی باشند و نباید بسادگی از آن گذشت، بوسه باید پر هوس و پر شرر باشد، بوسه‌های خود را تنها به لب و دهان طرف خلاصه نکنید. بوسیدن، لیس زدن و نوازش باید شامل حال تمام قسمت‌های پوست طرف شود.

بوسیدن نقاط حساس صورت مثل لب‌ها، لپ‌ها، پیشانی، اطراف گوش، لاله گوش، گردن، سینه‌ها، اطراف سینه، روی شکم، اطراف ناف، پهلو‌ها، کشاله ران، پشت زانو، ساق پا و اطراف قوزک می‌تواند حس خوبی در شریک جنسی ایجاد نماید. البته نقاط حساس بدن هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. غیر از بوسیدن، لمس پوست در نقاط مختلف با لب‌ها نیز لذتبخش می‌باشد. در این حالت لب بصورت مستمر روی یک امتداد بر روی پوست به آرامی کشیده می‌شود و سطح لب مماس با پوست می‌باشد. با این حرکت نیز می‌توان نقاط حساس شریک جنسی را کشف نمود. کشف نقاط حساس کمک می‌کند تا در دفعات بعدی رابطه جنسی با تمرکز بر این نقاط میزان لذت شریک جنسی را بیشتر نمود و رابطه جنسی موفق‌تر و لذتبخش تری با او داشت.

یکی دیگر از فعالیت‌های قبل از نزدیکی بوسیدن نواحی اطراف ناحیه تناسلی می‌باشد. بوسیدن ناحیه باسن و کشاله ران در هر دو طرف لذت بخش است. بوسیدن اطراف ناحیه تناسلی در خانم‌ها و بوسیدن کیسه بیضه در آقایان بسیار لذت بخش و محرک می‌باشد. لمس زیر آلت تناسلی از بیخ آلت تا محل ختنه گاه در آقایان و بوسیدن و لمس لب‌های بزرگ آلت تناسلی خانم‌ها برایشان بسیار لذت بخش و تحریک کننده است. در خانم‌ها بوسیدن کلیتوریس و مکیدن سر آن بسیار محرک و لذت بخش می‌باشد و به تنهایی می‌تواند زن را به حد نهایی لذت جنسی یا ارگاسم برساند.

ماساژ را فراموش نکنید

بسیاری از زوج‌ها که بعد از کار روزانه خسته بوده و میلی به انجام رابطه جنسی ندارند بوسیله ماساژ بخوبی تحریک و آماده انجام رابطه جنسی میشوند. ازطرف دیگرماساژ ارتباط و اطمینان میان شما را بیشتر میسازد. همیشه بدن همسر خود را باعشق و حساسیت لمس کنید و بیاد داشته باشید که یک ماساژموفق فقط با لمس عاشقانه انجام میشود.

♦ با استفاده از کف هردو دست بدن طرف مقابل را دایره وار ماساژ دهید. این دایره را از مرکز به خارج بکشید و روی قسمت‌های استخوانی بدن زیاد فشار ندهید. میتوانید ماساژ را با نوک انگشتان یا کف دست انجام دهید. همیشه بدن او را به آهستگی ماساژ دهید.

♦ همسر شما به شکم دراز میکشد و شما روی ران‌های او مینشینید. کف دست خود را روی باسن او گذاشته انگشت‌ها را بطرف بالا نگه دارید. حالا با فشار بدن خود دستتان را روی پشت او بطرف سرش بالا ببرید. هنگامیکه به گردن رسیدید دست‌ها را بطرف شانه‌ها ببرید. شانه و بازو را بمالید و از آنجا به سمت باسن بروید و دوباره از اول شروع کنید.

♦ در یک طرف او بنشینید و دست‌ها را دوطرف ستون مهره‌ها بگذارید و کمر او را به طرف لگن و ران بمالید.

بهداشت بدن را کاملا رعایت کنید

گرفتن دوش و نظافت بدن و بهداشت دهان ودندان و استفاده از عطر مناسب و مورد علاقه زوجین در روابط جنسی بسیار مهم است متاسفانه بعضی از مردان فکر میکنند که دوش فقط مربوط به بعد از رابطه زناشویی است.

خیلی خشن رفتار نکنید

در رابطه جنسی همسرتان نیاز دارد که او را با نرمی و محبت لمس یا درواقع نوازش کنید. پس دفعه بعدی که می‌خواهید همسرتان را لمس کنید، سعی کنید این کار را نرم‌تر و بااحساس‌تر انجام دهید. البته بعضی زوجین از حرکات خشن حین رابطه جنسی خوششان می‌آید و این بسته به افراد فرق میکند.

روش‌های نزدیکی خود را متنوع کنید

اینکه بخواهید در روابط جنسی هر بار یک کار مشابه انجام دهید، خسته‌کننده یا حتی آزاردهنده می‌شود. اگر همسرتان گفته است که در یک کار و عمل خاص خوب هستید، فقط به آن کار بسنده نکنید و مدام آن را تکرار نکنید. سعی کنید حرکات دیگری را هم امتحان کنید تا بتوانید شعله احساساتش را مشتعل کنید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار