گوناگون

چگونه در رابطه جنسی همزمان به ارگاسم برسیم؟

چگونه در رابطه جنسی همزمان به ارگاسم برسیم؟

پارسینه: ارگاسم همزمان یعنی زوج هر دو با هم به ارضای جنسی برسند و این فواید بسیاری دارد. کیفیت رابطه جنسی فواید زیادی برای بقای زندگی دارد و وقتی یکی از زوجین خیلی زودتر از دیگری به ارگاسم برسد مشکلاتی برای زوج دوم پدید می آید و شاید زوجین از رابطه شان لذت نبرند. در این مطلب درباره ارگاسم همزمان اطلاعاتی را تقدیم می کنیم.

ارگاسم یا اوج لذت جنسی در زنان به معنای رها شدن تنشهای جنسی زن و ارضای میل جنسی است. ارگاسم با انقباض شدید ماهیچه ای، انقباض کانال واژن، رعشه های خفیف، تغییر در ضربان قلب و فشار خون همراه است. بعد از ارگاسم حالت آرامش و سستی در بدن ایجاد شده و بدن به حالت طبیعی خود بر می گردد.

ساعدنیوز نوشت: واقعیت این است که اکثر زوجها در زمان رابطه جنسی همزمان به ارگاسم نمیرسند. اما ارگاسم همزمان مطمئناً قابل دستیابی است اما به عنوان یک استثنا و نه یک قاعده تکرار پذیر. در واقع شما و شریک زندگی خود می توانید همزمان به ارگاسم برسید، البته به عنوان چیزی که هر از چند گاهی در رابطه جنسی شما اتفاق بیفتد و نه چیزی که انتظار می رود هر بار تکرار شود. در واقع 89 درصد از زوجین تجربه ارگاسم همزمان را دارند . اما طبق گفته مشاوران جنسی، این یک اتفاق نادر است.

چگونه می توان به ارگاسم همزمان دست پیدا کرد؟

ارضا شدن همزمان به این معناست که هر دو طرف به یک اندازه از رابطه جنسی لذت برده و به ارگاسم رسیده اند، این موضوع می تواند باعث تمایل آن ها به تکرار رابطه با یکدیگر باشد و همچنین تأثیر بسیاری در رابطه عاطفی میان زوجین خواهد داشت.ناتوانی آقایان در ایجاد لذت جنسی برای خانم ها، می تواند باعث ایجاد بیماری های روانی نظیر افسردگی در زنان بشود. علاوه بر این، نارضایتی خانم ها از رابطه جنسی و بی میلی نسبت به آن، به تدریج و در اثر بی توجهی شریک جنسی به احساس رضایت در آن ها، ایجاد می شود. با توجه به آنچه گفته شد، ارضا شدن همزمان خانم ها و آقایان می تواند تأثیر بسیاری در سلامت روحی و رضایت خانم ها از رابطه با همسر به طورکلی داشته باشد.

آیا می خواهید ارگاسم همزمان را امتحان کنید؟ اول از همه چیز، مشخص کنید که چگونه، چه زمانی و چه چیزی باعث ارگاسم می شود. پیدا کردن این نکته میتواند به ارگاسم همزمان با شریک زندگیتان کمک کند.دلیل اینکه ارگاسم مشترک برای زنان و مردان بسیار دشوار است، عمدتاً مربوط به زمان است. زنان به طور کلی مدت بیشتری طول می کشد تا به برانگیختگی کامل برسند و مردان بندرت به اندازه زنان دوام می آورند. زوجهای جوانتر میتوانند با به تاخیر انداختن ارضای جنسی در مردان، به ارگاسم همزمان دست یابند . در این فرصت، او می تواند با کمک به شریک زندگی خود برای افزایش سطح تحریک او تلاش کند و هنگامی که آنها پس از آن رابطه برقرار کنند، هر دو با هم به ارگاسم میرسند. در اینجا چند نکته برای ایجاد این لحظه خارق العاده در زندگی جنسی شما وجود دارد:

توجه به زمان و مکان مناسب

برقراری رابطه جنسی همواره باید در زمان و مکان مناسبی صورت بگیرد. در غیر این صورت تمایل به برقراری ارتباط جنسی، تحریک فیزیولوژیک و یا ارگاسم با مشکل مواجه می شود. در شرایطی که یکی از طرفین معذب است و احساس آرامش برای برقراری رابطه جنسی نمی کند، شانس رسیدن به ارگاسم، پایین خواهد آمد.

طولانی کردن رابطه جنسی به حد کافی

مردان معمولاً در مسائل جنسی با سرعت بالاتری نسبت به خانم ها، دچار تحریک فیزیولوژيک شده و به همین میزان، سریع تر نیز به ارگاسم می رسند. ناآگاهی از این مسئله که خانم ها نسبت به آن ها به زمان بیشتری احتیاج دارند، باعث می شود که آن ها نتوانند همسر خود را در رابطه جنسی به ارگاسم برسانند.برای مدیریت این شرایط بهتر است آقایان تلاش کنند تا با طولانی تر کردن رابطه و معاشقه، خانم ها را به لحاظ جسمی و روانی برای برقراری رابطه آماده کنند.

حضور در لحظه از راهکارهای ارضا شدن همزمان

یکی از مشکلاتی که در احساس لذت و ارگاسم مانع ایجاد می کند، بی توجهی به لحظه حال است. در صورتی که شما نتوانید ذهن خود را در لحظه حال نگه دارید، نمی توانید به ارضا شدن همزمان یا حتی ارضا شدن به طورکلی دست پیدا کنید. این یکی از اصول مهم رابطه جنسی و ارگاسم همزمان است.

کنترل ذهنی

زمان ارگاسم جنسی می تواند برای فرد قابل کنترل کردن باشد. برای اینکه بتوانید این احساس را در خود کنترل کنید، می بایست بتوانید با استفاده از قدرت تمرکز خود، تغییرات بدنی و ذهنی خود را باهم هماهنگ کنید. شما با استفاده از تمرکز ذهنی می توانید زمان ارگاسم را در خود به تعویق انداخته و آن را با زمان ارگاسم در شریک جنسی تان هماهنگ کنید.

حفظ ارتباط از راهکارهای ارضا شدن همزمان

رابطه جنسی یک ارتباط کامل است که علاوه بر سکس، ارتباط چشمی، نوازش، استفاده از کلمات مناسب و بسیاری شرایط دیگر را ایجاب می کند. به میزانی که بتوانید در ارتباط جنسی خود، از مسائل فوق استفاده کنید، ارتباط جنسی شما موفق تر بوده و بهتر می توانید ارضا شدن همزمان را مدیریت کنید.

پیدا کردن حالت های مناسب

پوزیشن های جنسی که برای هر دو نفر شما لذت ایجاد می کند را پیدا کنید. استفاده از این حالت ها به هردوی شما کمک می کند تا بتوانید ارتباط جنسی موفق و ارضا شدن همزمان را تجربه کنید. حالت هایی که در آن یکی از طرفین احساس مطلوبی نداشته باشد، تلاش شما برای رسیدن به ارگاسم همزمان را با مشکل مواجه می کند.

استفاده از تمامی امکانات موجود از راهکارهای ارضا شدن همزمان

ارضا شدن در یک ارتباط جنسی، صرفاً با عمل سکس ایجاد نمی شود. برخی از افراد عادت ها و تمایلات خاصی دارند که در صورت رعایت آن ها، می توانید به ارضا همزمان برسید. درنتیجه علاوه بر برقراری رابطه جنسی، از هر آنچه فکر می کنید می تواند شریک جنسی شما را به لذت برساند، استفاده کنید.

صحبت کردن راجع به رابطه جنسی

به دلیل تابو بودن مسائل جنسی، بعضی از افراد از اینکه درخواست های جنسی خود را مطرح کنند، خجالت می کشند. بااین حال یکی از مهم ترین راهکارهایی که می تواند شریک جنسی شما را با وضعیت بدنی و تمایلات شما آشنا و به هدف ارضا شدن همزمان نزدیک کند، این است که راجع به این مسائل با طرف مقابل صحبت کنید و انتظاراتتان را بیان کنید. این مسئله باعث می شود طرف مقابل بتواند بهتر به خواسته های شما در طول رابطه جنسی توجه کند و کیفیت رابطه جنسی شما بالاتر خواهد رفت.

کمک گرفتن از درمانگران جنسی

یک حیطه تخصصی در روانشناسی به نام درمان مشکلات جنسی یا سکس تراپی وجود دارد که به مشکلات موجود در ارتباط جنسی، برطرف کردن آن ها و بالا بردن کیفیت رابطه جنسی در میان زوجین توجه دارد. درصورتی که احساس می کنید نیاز به دریافت مشاوره یا اطلاع پیدا کردن راجع به مسائل مختلف در زمینه رابطه جنسی دارید و از طرفی نمی توانید با اطرافیانتان راجع به این مسائل صحبت کنید، با یک متخصص مسائل جنسی مشورت کنید.

رابطه زن و شوهر

نحوه ارضا شدن همزمان

« زن» مي بايست براي رسيدن به ارگاسم، كارهاي زير را انجام دهد:

« زن» مي بايست در اين مرحله، شوهرش را از اين عجله باز دارد وفرايند روابط جنسي را بايكديگر مديريت كنند . مشكل اين جاست كه بعضي از خانم ها بر باورهاي نادرستي هستند كه اولاً : حجب وحياي زنانه مانع مي شود به شوهر بگويد كه او به چه چيزي نياز دارد و از شوهرش تقاضايي براي آماده شدن خودش بكند !! ثانياً :« زن» موجودي است « مطلوب » نه « طالب» ، پس اين نادرست است كه « زن» از « مرد » تقاضايي كند و ثالثاً : « مرد » بايد خودش به اين نكته برسد و توجه به روحيه « زن» داشته باشد .

بعضي از زنان به خاطر خجالت كشيدن ،به صورت منفعل در اختيار مرد قرار مي گيرند ، اين حالت مورد مقبول مرد نيست و از اين همسر به صورت منفعل عمل مي كند وهيچ گونه عشوه وحركت عشقي ندارد، احساس انزجار مي نمايند و به لذت لازم جنسي از همسر نمي رسند.

بسياري از مردان ، از اين كه همسران آنها به صورت منفعل است ( فقط جسم خالي او در اختيار اوست )، ناراحت هستند؛ حتي گاهي اوقات همين حالت همسرش كه او را ارضاء نمي كند، عصباني مي نمايد ،و مرد با زن ديگري براي ارضاي روحي خود ارتباط برقرار مي كند و از همسرش مي برد و اين امر موجب ايراد گيری از همسرش مي شود.

زن ، بايد «مرد » را از نقاط حساس بدن خود كه اورا به اُرگاسم مي رساند ، باخبر نمايد . از همسرش بخواهد كجاي بدنش را لمس كند ويا آن كه دست بكشد ويا آن كه گاز هاي خفيف بگيرد ويا هر كاري فكر مي كند او را به اُ رگاسم نزديك مي كند با آرامي و محبت به « شوهر » خود بگويد

در تمام فرايند روابط جنسي « زن » ، نبايد در مورد ضعف وعدم ارضاء نكردن « مرد » فكر كند ؛ زيرا اين « تفكرات » مانع بزرگي براي آماده شدن و به ارگاسم رسيدن « زن » مي باشد.

ازاين رو « زن » ، با حفظ غرور « مرد » ، با محبت از او مي خواهد كه اولاً نقاط حساس جنسي را لمس و بازي كردن او را آماده براي همبستري كند ، .ثانياً با محبت به او بگويد « هنوز آماده نشده است. »

نكته مهم آن است كه بي هيج عنوان اين جملاتي را به گونه اي نگوييد كه « مرد » احساس ضعف و ناتواني كند؛ بلكه احساس « عشق » و « طنازي »كند . سپس هر گاه آماده نزديكي شديد با محبت به اوخبر دهيد .

« مرد » ، با حركت آلت جنسي خود در « واژن » زن به انزال وارگاسم مي رسد ؛ چنانچه « زن » هنوز به ارگاسم نرسيده است مي تواند با كمك « مرد » حركات آلت جنسي او را كنترل نمايد تا با هم به ارگاسم برسند .

ارضا شدن همزمان چه تأثیری بر سلامت روان آقایان دارد؟

اعتمادبه نفس آقایان در زمینه مسائل جنسی تا حد زیادی بستگی به این دارد که آن ها بتوانند لذت جنسی را در شریک جنسی خود ایجاد نمایند. درنتیجه توانایی ارضا شدن همزمان تأثیر مطلوبی در اعتماد به نفس آقایان در زمینه مسائل جنسی و باور آن ها به توانایی خود دارد.

آیا ارگاسم همزمان مرد و زن مي تواند باعث رضايت بخشي كمتري شود؟

اگر مرد مسئوليت كنترل خود را به عهده بگيرد، اين امكان براي زن به وجود مي آيد كه از كنترل خارج شود و به پيش رود. از اين راه، مرد توجه اش را به زن حفظ كرده و مي توان از لذت بردن او به طور كامل لذت ببرد. سپس، زن اين امكان رامي يابد كه با توجه ي كامل به مرد ارگاسم دهد و از احساس لذت او برخوردار شود. در اين صورت، مثل اين است كه هر دوي آن ها به جاي يك ارگاسم دو ارگاسم را تجربه كنند؛ ابتدا هر دو ارگاسم زن را و بعد هر دو ارگاسم مرد را. اما، اين كه مرد بخواهد لذت كامل خود را مقدم بر زن تجربه كند، چه اشكالي دارد؟ او با اين روش زن را از شكل گيري آرام خواهشش دور مي كند و چنانچه علي رغم آن، زن بتواند به ارگاسم برسد، مرد به خاطر فقدان برانگيختگي كامل در شرايطي نيست كه قادر باشد ارگاسم او را به خوبي احساس كند.

پيروي از دستورالعمل هاي كلي رابطه جنسی دوقطبي به زن فرصت آن را مي دهد كه در هر بار شانس كافي براي رسيدن به ارگاسم و ارضا شدن را داشته باشد. حال، اگر اين خواهشش حاصل نشد، چون مرد وقت خود را بدون توقع يا ايجاد زحمت برايش صرف كرده، زن احساس رضايت كافي خواهد كرد.پيروي از دستورالعمل هاي كلي رابطه جنسی دو قطبي به زن فرصت آن را مي دهد كه در هر بار شانس كافي براي رسيدن به ارگاسم و ارضا شدن راداشته باشد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار