گوناگون

بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی

بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی

پارسینه: آنچه که بعضی از پژوهش ها نشان می دهد برخی از زمانها برای برقراری ارتباط جنسی مناسب تر در نظر گرفته شده‌اند. در ادامه این مطلب به این زمانها پرداخته می‌شود.

آنچه که بعضی از پژوهش ها نشان می دهد برخی از زمانها برای برقراری ارتباط جنسی مناسب تر در نظر گرفته شده‌اند. در ادامه این مطلب به این زمانها پرداخته می‌شود.

۱- رابطه‌ی جنسی در صبح

صبح یکی از زمان‌های مناسب برای داشتن رابطه زناشویی است. در واقع در ساعات آغازین روز، علاوه بر انرژی بیشتر، میزان ترشح هورمون تستسترون (هورمون جنسی مردان) و اکسی توسین (هورمون عاطفی زنان) نیز افزایش می‌یابد. این سیکل، باعث ترشح بیشتر هورمون اندروفین و شادی می‌شود. نتیجه این روند، صمیمیت و وابستگی بیش از پیش همسران است. به همین دلیل داشتن رابطه جنسی در این زمان، توصیه مناسبی برای آغاز یک روز خوب به نظر می‌رسد.

۲-رابطه زناشویی هنگام مریضی و کسالت

با آمیزش جنسی در فصل سرما، از بروز سرماخوردگی جلوگیری کنید. رابطه جنسی به شکلی باورنکردنی سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. موقع مریضی، با وجود آن که نمی‌توانید رابطه‌ای پرهیجان داشته باشید، رابطه جنسی، مکانیسم دفاعی بدن شما را مقاوم خواهد کرد.

۳- رابطه‌ی جنسی قبل از کنفرانس یا ارائه‌های حیاتی

یکی از زمان‌های مناسب برای برقراری رابطه زناشویی قبل از کنفرانس یا سخنرانی‌های مهم و پر استرس است.
رابطه جنسی باعث آرامش اعصاب، کاهش فشار خون و اضطراب می‌شود. براساس آمار‌های دقیق، کسانی که پیش از سخنرانی خود، رابطه جنسی داشته اند، کمترین میزان اضطراب را تجربه کرده اند.
۴- رابطه زناشویی بعد از بحران‌های روحی

اگر می‌خواهید اضطراب و ناراحتی‌های یک روز سخت کاری را از خود دور کنید، رابطه جنسی با همسرتان بیش از هر چیز به کمکتان می‌آید. مطالعات نشان می‌دهد که هیجان ناشی از یک رابطه جنسی گرم و پرشور، روحیه شما را تقویت می‌کند و اضطراب و ناراحتی تان را از بین می‌برد. هم چنین در مواقعی که علت عصبانیت شما عواملی جز همسرتان است، رابطه جنسی خشن می‌تواند باعث تخلیه‌ی انرژی و آرامش تان شود.

۵- رابطه جنسی بعد از ورزش

یکی از بهترین زمان‌ها برای داشتن رابطه زناشویی، بعد از ورزش کردن است. هنگام ورزش، ترشح بیشتر هورمون تستسترون، میل بیشتری برای برقراری رابطه جنسی ایجاد می‌کند. طی آزمایش‌هایی که در دانشگاه تگزاس بر روی عکس العمل زنان دوچرخه سوار انجام گرفت، مشخص شد که پس از ۲۰ دقیقه دوچرخه سواری و تحریک با دارو، جریان خون در ناحیه اندام تناسلی آن‌ها تا ۱۶۹% افزایش یافته است.
۶- رابطه زناشویی بعد از ترس و هیجان زیاد

یکی دیگر از بهترین زمان‌ها برای برقراری رابطه جنسی، بلافاصله بعد از کار‌های پر هیجان و نفس گیر مانند ترن هوایی، پرش بانجی، بندبازی و یا دیدن یک فیلم ترسناک است. براساس مطالعات، با ترشح هورمون آدرنالین (هورمون هیجان) شهوت و میل جنسی افزایش یافته و بدن، عکس العمل بهتری هنگام رابطه نشان می‌دهد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار