گوناگون

طرز تهیه داروی خانگی پاکسازی روده بزرگ

طرز تهیه داروی خانگی پاکسازی روده بزرگ

پارسینه: انجام پاکسازی روده بزرگ روش خوبی برای دفع سموم از بدن و بازیابی سیستم گوارش است. بعد از انجام پاکسازی روده، احساس بسیار خوبی خواهید داشت.

آیا حتی وقتی غذای سالم می‌خورید احساس نفخ دارید؟ آخر هفته پرخوری کرده‌اید و حالا آرزو می‌کنید که می‌توانستید این احساس سنگینی را از دست بدهید؟ ممکن است زمان پاکسازی فرا رسیده باشد. می‌توانید پاکسازی روده را در خانه انجام دهید.

انجام پاکسازی روده بزرگ روش خوبی برای دفع سموم از بدن و بازیابی سیستم گوارش است. بعد از انجام پاکسازی روده، احساس بسیار خوبی خواهید داشت.

این داروی خانگی نوعی نوشیدنی آسان، سبک، موثر و طبیعی است. در واقع استفاده از این دارو نوعی شستشوی سریع روده بزرگ نیست و به سادگی سیستم را پاکسازی می‌کند و به شما کمک می‌کند تعادل باکتریایی خوبی در سیستم هضم‌تان داشته باشید.

مواد تشکیل دهنده داروی خانگی پاکسازی روده بزرگ:

این رسپی بسیار ساده است، به این ترتیب که فقط با دو ماده یعنی سرکه سیب خام و مقداری عسل خام تهیه می‌شود. قبل از اندازه‌گیری مقدار سرکه لازم، بطری سرکه سیب را تکان دهید تا قسمت فیلترنشده پایین بطری هم مخلوط شود.

طرز تهیه داروی خانگی پاکسازی روده بزرگ:

به یک لیوان حاوی ۲۴۰ میلی‌لیتر آب گرم ۲ قاشق غذاخوری سرکه سیب و ۲ قاشق غذاخوری عسل خام اضافه کنید.

این مواد را خوب هم بزنید تا عسل حل شود. می‌توانید نوشیدنی حاصل را در ابتدای روز یا هر زمان که احساس کردید باید روده بزرگ را پاکسازی کنید، بنوشید. با خیال راحت به فعالیت‌های عادی روزمره خود ادامه دهید بدون اینکه نگران باشید که چه زمانی داروی پاکسازی تأثیر می‌گذارد.

فواید سلامتی:

محققان در ژورنال علوم غذایی می‌گویند که سرکه دارای ترکیبات سالم زیادی است. اثرات درمانی سرکه در اثر بسیاری از اجزای زیست‌فعال موجود در آن است که عبارتند از اسید استیک، اسید گالیک، کاتچین، اپی‌کاتچین، اسید کلروژنیک، اسید کافئیک و اسید فرولیک است.

محققان می‌گویند بسیاری از ترکیبات زیست-فعال سرکه دارای مزایای سلامتی هستند که عبارتند از:

* اثراتِ آنتی‌اکسیدانی

* پیشگیری از دیابت

* ضد میکروبی

* جلوگیری از تومور‌های سرطانی

* درمان چاقی

* بهبود فشار خون

* کاهش کلسترول

و در پایان…

مثل همیشه، اگر به هرگونه بیماری یا اختلالی مبتلا هستید، لطفاً قبل از امتحان هر گونه داروی خانگی و این داروی پاکسازی روده بزرگ ابتدا با پزشک‌تان مشورت کنید.

منبع: خبرنامه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار