گوناگون

۱۰ عامل نابهنگام از بین برنده میل جنسی که همه زوج‌ها تجربه می‌کنند

۱۰ عامل نابهنگام از بین برنده میل جنسی که همه زوج‌ها تجربه می‌کنند

پارسینه: حتما برای همه شما اتفاق افتاده است: هر دو حس رابطه جنسی را دارید، ولی درست قبل از رابطه حستان از بین رفته و خاموش می‌شودحتما برای همه شما اتفاق افتاده است: هر دو حس رابطه جنسی را دارید، ولی درست قبل از رابطه حستان از بین رفته و خاموش می‌شود. عوامل زیادی وجود دارد که میتواند خواست جنسی را سرکوب کند، ولی برخی عوامل شایع ترند:

تماس تلفنی مادرتان

مثلا ساعت ۱۰ و نیم شب شده و مادرتان تماس میگیرد. با خودتان فکر می‌کنید حتما مشکلی پیش آمده که این وقت شب تاس گرفته بنابراین لباستان را به تن کرده و جواب تلفن را می‌دهید و ۲۰ دقیقه در مورد مسائلی نامربوط صحبت می‌کنید پس از آن دیگر کاملا حس جنسیتان از بین رفته است!

شنیدن صدایی عجیب و غریب در خانه

این نکته را نادیده نگیرید. این کاری است که افراد در فیلم‌های ترسناک انجام می‌دهند و قبل از همه می‌میرند. مسلما هر صدای عجیبی که هنگام رابطه جنسی بشونید کلا میلتان را خاموش خواهد کرد.

حالت تهوع ناگهانی

گاهی اوقات پرخوری‌های آخر شب کار دستتان می‌دهد و سر بزنگاه وسط معاشقه مجبور به دویدن به سمت دستشویی می‌شوید بنابراین مراقب خورد و خوراک شبتان باشیدد.

یکی از شما از تخت پایین می‌افتد و دیگری به او میخندد

کبود شدن بدن مسلما باعث افزایش میل جنسی نمی‌شود، ولی گاهی اوقات به قدری درگیر رابطه می‌شوید که حواستان پرت شده و از تخت به زمین می‌افتید و تعادلتان را از دست می‌دهید و باعث خنده شریکتان می‌شوید. مسلما این اتفاق کاملا حس جنسیتان را خاموش خواهد کرد.

بحث کردن هنگام معاشقه

سعی کنید هنگام معاشقه بحث نکنید، چون این کار ممکن است باعث جدی شدن بحث و از بین رفتن حس هر دوی شما شود.

تماشای تلویزیون

اگر موقع معاشقه و رابطه جنسی مشغول تماشای تلویزیون باشید احتمال این که میل یکی از شما یا شاید هر دوی شما به رابطه سرکوب شود وجود دارد.

جراحت‌های ناشی از رابطه جنسی

اگر چنین مشکلی دارید قبل از رابطه جنسی باحرکات کششی بدنتان را گرم کنید تا حین رابطه بدنتان دچار گرفتگی نشود و درد ناشی از آن میل جنسیتان را خاموش نکند.

نداشتن کاندوم

در بهترین حالت اگر متوجه تمام شدن کاندوم شوید می‌توانید از فروشگاه کنار خانه آن را تهیه کنید که حداقل ۲۰ دقیقه وقت شما را خواهد گرفت و معمولا بعد از این مدت حس و حال هر دوی شما خواهد پرید.

نفخ و گاز بعد از شام

تصور کنید شامی که خورده اید باعث اینجاد نفخ و گاز شده است در این حالت امکان ندارد بتوانید به شریک زندگیتان نزدیک شوید یا حسی پیدا کنید.

به هم خوردن لیست آهنگ‌های مورد علاقه تان

شاید تمایل داشته باشید لیستی از آهنگ‌های خاص آرام بخش یا تحریک کننده در اتاق خوابتان پخش کنید اگر بین این آهنگ‌ها یک آهنگ نامربوط پخش شود همه زحمت شما را به هدر خواهد داد.


منبع: سیمرغ

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار