گوناگون

۵ نیاز روزانه همسرتان را بشناسید

۵ نیاز روزانه همسرتان را بشناسید

پارسینه: درک متقابل زن و شوهر برای شادی و سلامت رابطه عاطفی در بلند مدت ضروری است. اگر چه فهرستی که در اینجا برایتان نام برده ایم، برای تمام زوج‌ها یکسان عمل نمی‌کند (زیرا هر یک از ما شخصیت خاص خود را داریم)، اما برای اکثر مرد‌ها صادق است.

درک متقابل زن و شوهر برای شادی و سلامت رابطه عاطفی در بلند مدت ضروری است. اگر چه فهرستی که در اینجا برایتان نام برده ایم، برای تمام زوج‌ها یکسان عمل نمی‌کند (زیرا هر یک از ما شخصیت خاص خود را داریم)، اما برای اکثر مرد‌ها صادق است.

۱. احترام
یک مرد همان قدر که به رابطه زناشویی نیاز دارد به احترام نیز محتاج است. حتی زمانی که همسر شما عکس العملی نسبت به رفتارتان نشان نمی‌دهد، از احترام به او دست نکشید.
باید بگوییم که همسر شما حتی زمان‌هایی که تظاهر می‌کند احتیاجی به رفتار‌های احترام آمیز شما ندارد، بیش از هر زمان دیگری به آن محتاج است. در ازدواج، اختلاف نظر طبیعی، اما احترام به یکدیگر واجب است و این شما هستید که با انتخاب خود آن را در رفتارتان نشان می‌دهید یا به راحتی از آن می‌گذرید.

۲. تنهایی
مرد‌ها در طول روز احتیاج به زمانی برای تنهایی دارند. آن‌ها دوست دارند گاهی گوشه‌ای آرام بگیرند و دقایق یا حتی ساعاتی را در سکوت سپری کنند. اگر چه این نیاز بهانه‌ای برای ساعت‌ها نشستن در مقابل تلویزیون و عدم گفتگو با شما نیست، اما بهترین راه این است که گاهی به آن‌ها فرصت دهید تا با خود خلوت کنند.

۳. رابطه زناشویی
تمایل مرد‌ها به برقراری رابطه جنسی همیشه بیشتر از زنان نیست، اما اکثر آقایان رابطه زناشویی را در ابتدای فهرست نیاز‌های خود برای ازدواج قرار می‌دهند. لازم نیست هر روز با همسر خود رابطه زناشویی داشته باشید، اما آن را در اولویت برنامه‌های زندگی خود قرار دهید.

۴. مفید بودن
مرد‌ها دوست دارند بدانند که شغل و فعالیت روزانه آن‌ها تاثیر مثبتی بر جای می‌گذارد و از طریق رضایت کاری است که آن‌ها انرژی و اعتماد به نفس خود را به دست می‌آورند. وظیفه شما این است که هم در داخل و هم در خارج از خانه او را برای کاری که انجام می‌دهد و تلاش می‌کند، تشویق کنید.

۵. حس قدرت
حتما شما هم دیده اید که تمام پسر بچه‌ها دوست دارند هر چه سریع‌تر بزرگ و تبدیل به یک ابر قهرمان شوند. این حس قدرت در آن‌ها از بین نمی‌روند و حتی در دوران بزرگسالی نیز همراه آن‌ها خواهد بود. مردان دوست دارند برای خانواده و شریک زندگی خود یک قهرمان باشند و این شما هستید که می‌توانید با کلام خود به همسرتان قدرت دهید. با به کار بردن القاب مناسب، بهترین احساس را به همسر خود دهید.

منبع:برترین‌ها

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار