گوناگون

زمان پخش سریال «نون‌خ» اعلام شد

زمان پخش سریال «نون‌خ» اعلام شد

مجموعه تلویزیونی «نون‌خ» این روزها در چابهار تصویربرداری خود را پیش می‌برد و قرار است از ابتدای ماه رمضان سریال شبکه یک سیما باشد.

به گزارش پارسینه و به نقل از الف؛ فصل جدید مجموعه تلویزیونی « نون‌خ » بعد از گذشت مدتی از تصویربرداری خود در اطراف تهران، به چابهار رسید.

مهدی فرجی تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی به خبرنگار تسنیم گفت: این روزها تصویربرداری سریال در چابهار ادامه دارد و در تهران و کردستان هم فیلمبرداری خواهیم داشت.

او همچنین درباره زمان پخش و حضور پررنگ بازیگران بومی و محلی در این فصل اشاره کرد و افزود: شروع پخش این سریال در ابتدای ماه رمضان خواهد بود و خوشبختانه در کنار بازیگرانِ فصل‌های قبلی همچون حمیدرضا آذرنگ، بازیگران بومی و محلی جدیدی هم به گروه اضافه شده‌اند.

توجه به محورهایی همچون محیط زیست، میراث فرهنگی و مسائل اقوام کماکان در دستور کار سعید آقاخانی و عوامل «نون‌خ5» است.

شنیده می‌شود با تنوع لوکیشن و توجه به موضوعات جدید در فیلمنامه، فصل پنجم «نون‌خ» برگ برنده جدیدی را به رخ مخاطب خواهد کشید.

حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، امیر سهیلی، هومن حاجی‌عبداللهی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، هدیه بازوند، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، ندا قاسمی، ماشاءالله وروایی و صهبا شرافتی از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی‌اند.

«نون‌خ» به‌کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی از نوروز 1398 از شبکه یک به نمایش درآمد. «نون‌خ» در اصل مخفف نام نقش اصلی این سریال، نورالدین خانزاده است. تاکنون چهار فصل از این مجموعه ساخته و پخش شده است که در نوروز سال‌های 1398، 1399، 1400 و 1402 پخش شدند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار