گوناگون

بازیگر جوان «دودکش» مهمان برنامه حسین رفیعی+ عکس

بازیگر جوان «دودکش» مهمان برنامه حسین رفیعی+ عکس

پارسینه: سومین قسمت برنامه «مدار بسته» با حضور محمدرضا شیرخانلو، دوشنبه ۸ آبان ساعت ۲۲:۱۰ روانه آنتن شبکه ۲ سیما می‌شود.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایرنا؛ در سومین قسمت برنامه «مدار بسته»، محمدرضا شیرخانلو در برنامه حضور دارد. شیرخانلو فعالیت خود را با ایفای نقش در مجموعه «چک برگشتی» در سال ۱۳۹۰ آغاز کرد. وی علاوه بر فعالیت در سینما و تلویزیون، تجربه فعالیت در تئاتر را نیز دارد. همچنین فیلم کوتاه «در انتهای کوچه» را کارگردانی کرده است.

شیرخانلو در سال ۱۳۹۲ با بازی در مجموعه تلویزیونی «دودکش» و در سال ۱۳۹۵ با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی «پادری» مشهور شد.
حسین رفیعی با این هنرمند نوجوان کشورمان در استودیوی برنامه با موضوع «نوجوانی» به گفت‌وگویی صمیمانه می‌نشیند تا با چالش‌هایی از پیش تعیین شده، شگفتانه‌ای برای مهمان و مخاطبان این برنامه ترتیب دهد.

بازیگر جوان «دودکش» مهمان برنامه حسین رفیعی+ عکس

تاکنون محمدرضا حسینی بای، خبرنگار و ناصر فیض، شاعر در قسمت‌های پیشین این برنامه حضور داشتند و با حسین رفیعی پیرامون موضوعات مختلفی به گفتگو نشسته‌اند. همچنین دوربین مخفیِ سطح شهر این برنامه در دو بخش روانه آنتن می‌شود.
محمد شعبان‌پور در بخش ابتدایی برنامه و حسین رفیعی در بخش پایانی برنامه با گریمی خاص و منحصر به فرد که به راحتی هویتشان شناخته نشود، در سطح شهر حاضر می‌شوند تا بر اساس موضوع برنامه به طرح سؤال از مردم بپردازند و بازخورد آن‌ها را برای مخاطبان به نمایش بگذارند.

برنامه «مدار بسته» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو به تهیه‌کنندگی محسن فراهانی و مهدی مستوفی اردکانی، کارگردانی علی فراهانی صدر و اجرای حسین رفیعی است که سومین قسمت آن با حضور محمدرضا شیرخانلو، دوشنبه هشتم آبان ساعت ۲۲:۱۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و بازپخش آن روز بعد ساعات ۰۰:۵۰ بامداد، ۱۳:۴۰ و ۱۷:۴۰ است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار