گوناگون

ویکتوریا دلیل واقعی قبول پیشنهاد ازدواج دیوید بکام را فاش کرد!

ویکتوریا دلیل واقعی قبول پیشنهاد ازدواج دیوید بکام را فاش کرد!

پارسینه: همسر دیوید بکام دلیل واقعی قبول پیشنهاد ازدواج ستاره سابق تیم ملی انگلیس را فاش کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از تسنیم؛ بدون شک دیوید بکام و همسرش ویکتوریا یکی از سرشناس‌ترین زوج‌ها در دنیای سلبریتی‌های معروف جهان هستند. پیوند این دو نفر که هر کدام‌شان در حرفه خود، شناخته شده بودند، آن‌ها را بیش از پیش در کانون توجه قرار داد. حاصل این ازدواج چهار فرزند بوده است و معروف شدن برند بکام در دنیای فوتبال و مد.

اگرچه زندگی مشترک ۲۴ ساله بکام و ویکتوریا با حواشی و فراز و نشیب‌هایی همراه بود و حتی در مقاطعی شایعه جدایی احتمالی آن‌ها هم مطرح شد، اما این دو نفر همچنان به زندگی‌شان ادامه می‌دهند و به‌عنوان یکی از زوج‌های موفق صنعت ورزش و هنر شناخته می‌شوند.

داستان آشنایی دیوید و ویکتوریا بار‌ها روایت شده است، اما اینکه چه شد که ویکتوریا تشخیص داد ستاره سابق منچستریونایتد می‌تواند همسرش باشد را کمتر کسی می‌دانست. او، اما در یک مستند تلویزیونی جدید درباره خانواده بکام که به‌زودی قرار است اکران عمومی شود، این موضوع را فاش کرد.

ویکتوریای ۴۹ ساله که سال ۱۹۹۷ دیوید را شناخت و دو سال بعد با او ازدواج کرد، در بخشی از این مستند، می‌گوید: «اینکه من برای تماشای بازی‌های منچستریونایتد به ورزشگاه می‌رفتم، با همه حرف‌هایی که درباره‌ام می‌زند، فقط برای بازی‌های دیوید بود، اما یادم هست یک بار وقتی بازیکنان تیم در هتل بودند، برخلاف همه که در حال خوشگذرانی بودند، دیوید گوشه‌ای از لابی ایستاده بود و داشت با والدینش صحبت می‌کرد. از آنجایی که خود من هم خیلی خانواده دوست هستم، دیدن چنین خصلتی در دیوید بیشتر مرا به او علاقه‌مند کرد. ساده بگویم، آنجا بود که عاشقش شدم».

علاقه ویکتوریا به دیوید، اما هرگز یکطرفه نبود، چرا که همسرش هم در بخشی از مستند خانواده بکام توضیح می‌دهد که چگونه به این زن انگلیسی علاقه‌مند شد. مالک باشگاه اینترمیامی گفت: من در همان اولین ملاقاتی که با ویکتوریا داشتم به او علاقه‌مند شدم.

بکام در یکی از مصاحبه‌های قبلی‌اش اعتراف کرده بود که برای او غلبه بر خجالتش در اولین ملاقات‌هایی که با همسر آینده‌اش داشت بسیار سخت بوده است طوری که استرس مانع از آن می‌شد برای ملاقات‌های بعدی پیشنهاد بدهد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار