گوناگون

خیانت مجدد نیمار به نامزد باردارش خبرساز شد+ تصاویر

خیانت مجدد نیمار به نامزد باردارش خبرساز شد+ تصاویر

پارسینه: خیانت مجدد نیمار به نامزدش در شبکه های اجتماعی به شدت حاشیه ساز شده است.

به گزارش پارسینه، ساعاتی پس از عملکرد ضعیف الهلال در برابر النصر، ویدیویی در یوتیوب منتشر شد که حسابی برای نیمار دنیای فوتبال دردسرساز شده است. نیمار در این ویدیو در کنار دو زن اسپانیایی در یک مهمانی دیده می شود و بحث درباره خیانت مجدد نیمار به نامزد باردارش ، خبر اول رسانه های جهان شده است.

خیانت مجدد نیمار به برونا

کارشناسان بر این باورند که این بازیکن افسانه ای دنیای فوتبال بعد از انتقالش به الهلال عربستان با مبلغ ۹۰ میلیون یورو عملکردی قابل قبول داشته، هرچند که نیمار تا به حال گلی برای الهلال به ثمر نرسانده است.

حال بعد از باخت الهلال به النصر و آشکار شدن خیانت مجدد نیمار به نامزد باردارش کاربران شبکه های اجتماعی به نقدهای تند و تیزی علیه این ستاره پرداخته اند.

نامزد نیمار اوایل سال ۲۰۲۲ به دلیل پیام های نیمار برای اینفلوئنسرها از او جدا شد. با این حال دوباره به یکدیگر بازگشتند و اعلام کردند در انتظار تولد فرزندشان هستند.

نیمار در پیامی عمومی از نامزدش به دلیل خیانت عذرخواهی و به اشتباهاتش اعتراف کرد. با این حال این زوج بعد از تصاویر و ویدیوهای جشن تعیین جنسیت فرزندشان دیگر هیچ عکس و فیلم مشترکی منتشر نکردند.

خیانت مجدد نیمار به نامزد باردارش

نکته این جا است که بعد از انتشار ویدیوی جدید نیمار همراه با دو زن اسپانیایی، برونا ( نامزد نیمار) در واکنش به این قضیه در پیج خود نوشت: از این قضیه آگاهم و بار دیگر نا امید شدم. در دوران بارداری هستم و تمرکز و نگرانی ام فقط روی دخترم است و این تمام چیزی است که هر روز به آن فکر می کنم.

نیمار هنوز به اخبار رسانه ها و حواشی ایجاد شده پاسخی نداده است.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  اینا اول باردار میشن بعد ازدواج میکنن !؟

 • ببر مازندران

  نامزد خخخخخخخخخ

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار