گوناگون

اعتراف برد پیت به عشق سالیان جوانی اش+ عکس

اعتراف برد پیت به عشق سالیان جوانی اش+ عکس

پارسینه: برد پیت آقای بازیگر مشهور اعتراف کرده است که پس از گذشت سال‌ها از نامزدی‌اش با ژولیت لوئیس، همچنان عاشق این خانم بازیگر است!

به گزارش پارسینه و به نقل از وقت صبح، برد پیت با وجود دو ازدواج ناموفق و پس از گذشت سال‌ها ژولیت لوئیس را به عنوان نیم گمشده و عشق زندگی خود معرفی کرده است.

برد پیت رابطه‌های عاشقانه زیادی داشته است. با این حال این آقای بازیگر اعتراف کرده است که بهترین رابطه عاشقانه خود را با ژولیت لوئیس تجربه کرده است.

برد پیت با بسیاری از ستارگان برتر هالییود، از جمله همسران سابقش جنیفر آنیستون و آنجلینا جولی، قرار ملاقات داشته است. اما این آقای بازیگر از ژولیت لوئیس به عنوان شخصی که هنوز دوستش دارد نام برده است.

این آقای بازیگر ۵۹ ساله نامزد سابقش، ژولیت لوئیس را در صحنه فیلمبرداری فیلم «Too Young to Die» در سال ۱۹۹۰ ملاقات کرد.

اعتراف برد پیت به عشق سالیان جوانی اش

علیرغم اینکه ژولیت در آن زمان فقط ۱۷ سال داشت در حالی که برد ۲۷ ساله بود، این زوج رابطه عاشقانه موفقی داشتند. آن‌ها به سرعت به یکی از محبوب‌ترین زوج‌های هالیوودی تبدیل شدند.

این زوج سابق به مدت سه سال نامزد بودند. با این وجود در اوایل سال ۱۹۹۳ تصمیم به جدایی گرفتند. ژولیت لوئیس در آن زمان دلیل جدایی را زندگی‌های متفاوت آن‌ها معرفی کرده بود.
خانم بازیگر از شهرت برد پیت خسته شد!

برد پیت در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود به یادآوری خاطرات زیبای زمان نامزدی‌اش با این خانم ستاره پرداخته است. او در این مصاحبه اعتراف کرد: «من هنوز آن زن را دوست دارم.

او یک نابغه واقعی است. من با او لحظات خوبی داشتم. این یکی از بهترین روابطی بود که تا به حال در آن بوده‌ام. مشکل این است که ما با این دید بزرگ می‌شویم که عشق می‌تواند بر همه چیز غلبه کند. اما این اینطور نیست.»

در سال ۱۹۹۳، برد و ژولیت در دومین فیلم خود به نقش آفرینی پرداختند. به گزارش وقت صبح ژولیت در آن زمان در مورد عشق میانشان صحبت کرد و گفت که قبل از یک شریک احساسی برد پیت را به عنوان یک بازیگر موفق دوست دارد.

این خانم بازیگر پس از جدایی از برد پیت در مصاحبه‌ای گفت: «در حال حاضر ما هیچ هدف مشترکی نداریم. او اکنون یک فرد بسیار مشهور است. من به او تنها به عنوان شخصی که زمانی دوستش داشتم نگاه می‌کنم.

امیدوارم که او خوشبخت شود. من واقعاً او را دوست داشتم. او مرد بسیار خوبی است.»

ژویت لوئیست بعد‌ها در سال ۲۰۰۹، اعتراف کرد که تنها دلیلی که مردم در هالیوود به او پیشنهاد همکاری می‌دادند شهرت نامزدش بوده است.

او در این باره گفت: «مردم از من تنها در مورد او می‌پرسند. آن‌ها در مورد شوهر سابق من نمی‌پرسند. این رابطه مهم‌تری در زندگی من است.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار