گوناگون

این فرد عامل جدایی امبر هرد از هالیوود است!+ عکس

این فرد عامل جدایی امبر هرد از هالیوود است!+ عکس

پارسینه: امبر هرد، هنرپیشه آمریکایی، دو سال پیش از طریق رحم اجاره‌ای صاحب یک دختر شد و اخیرا تصمیم گرفته او را به دور از سروصدا در اسپانیا بزرگ کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از روزیاتو؛ امبر هرد ، هنرپیشه آمریکایی، پس از سپری کردن دورانی پرتلاطم در کانون توجهات، ظاهرا تصمیم گرفته است هالیوود را رها کند و فصل جدید زندگی‌اش را در کشوری جدید آغاز کند. این بازیگر دو سال پیش از طریق رحم اجاره‌ای صاحب یک دختر شد و اخیرا تصمیم گرفته او را به دور از سروصدا در اسپانیا بزرگ کند.

یکی از دوستان امبر هرد اخیرا تصمیم او برای ترک هالیوود و نقل مکان به اسپانیا با دختر کوچکش را رسانه‌ای کرد. به ادعای این دوست، امبر در آنجا احساس راحتی می‌کند، زیرا زبان اسپانیایی را بلد است: «او دوزبانه است و به زبان اسپانیایی هم تسلط دارد. در آنجا خوشحال است و دخترش را به دور از تمام سر و صدا‌ها و جنجال‌ها بزرگ می‌کند.»

او در مورد برنامه امبر هرد برای بازگشت به بازیگری گفت: «فکر نمی‌کنم عجله‌ای برای بازگشت به کار یا هالیوود داشته باشد، اما احتمالا در زمان مناسب برای پروژه‌ای مناسب بازخواهد گشت.»

گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازیگر سال گذشته خانه خود در کالیفرنیا را فروخت و از آن زمان، زمان قابل توجهی را در مادرید سپری کرده است.

این فرد عامل جدایی امبر هرد از هالیوود است!+ عکس

امبر هرد از زمانی که از هالیوود جدا شد، تصمیم گرفت وقت خود را به بزرگ کردن دختر دو ساله‌اش اختصاص دهد. در چند وقت اخیر پاپاراتزی‌ها مدام او را در حال وقتگذرانی با دختر کوچکش دیده‌اند و او واقعا خوشحال به نظر می‌رسد. هرد ۳۷ ساله در حالی که با مهربانی با طرفدارانی که به او نزدیک شده بودند عکس می‌گرفت، شاد به نظر می‌رسید. او گفت: «من اسپانیا را خیلی دوست دارم. امیدوارم بتوانم اینجا بمانم، من عاشق زندگی در اینجا هستم.»

در حالی که تصمیم هرد برای نقل مکان به اسپانیا ممکن است برای طرفدارانش غافلگیرکننده باشد، به نظر می‌رسد که او از زندگی خصوصی‌تر و آرام‌تر به دور از توجهات عمومی راضی است. اینکه آیا او در نهایت به هالیوود بازخواهد گشت، هنوز مشخص نیست، اما در حال حاضر، هرد زندگی خود را در اسپانیا پذیرفته و از مادر بودن لذت می‌برد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار