گوناگون

حملات پهپادی یمن به مراکز حساس رژیم صهیونیستی

حملات پهپادی یمن به مراکز حساس رژیم صهیونیستی

پارسینه: سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حملات پهپادی به مراکز حساس رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن امروز دوشنبه از حمله پهپادی طی ساعات گذشته خبر داد که به اهداف حساس رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی اصابت کرده است.

سریع همچنین گفت که در پی این عملیات، تمامی فعالیت‌ها در پایگاه‌ها و فرودگاه‌های هدف قرار گرفته شده، طی چند ساعت متوقف شد.

وی در پایان تأکید کرد: نیرو‌های مسلح یمن با توکل بر خدا، عملیات‌های نظامی بیشتری در حمایت از ملت مظلوم فلسطین انجام خواهند داد تا تجاوز وحشیانه اسرائیل به برادران ما در غزه متوقف شود.

مقاومت اسلامی عراق نیز دقایقی پیش خبر داد که از بامداد امروز دوشنبه، چهار پایگاه متعلق به نظامیان آمریکا را در سوریه و عراق، شش بار هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است: سه حمله به پایگاه عین الاسد در غرب عراق و یک حمله به هر کدام از پایگاه‌های نزدیک به اربیل در شمال عراق، تل البیدر در شمال سوریه و التنف در جنوب سوریه صورت گرفته است.

این گروه مقاومت تأکید کرد که این حملات با سلاح‌های مناسب صورت گرفته و به اهداف نیز اصابت کرده است.

شبکه خبری المیادین ساعتی پیش، گزارش داد که یک پهپاد انتحاری، پایگاه اشغالگران آمریکایی را در شمال شرق سوریه هدف قرار داده است. این پایگاه در نزدیکی روستای «قصرک» در شمال الحسکه واقع در شمال شرق سوریه قرار دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار