گوناگون

دلداری نتانیاهو به خانواده‌های اسیران صهیونیست

دلداری نتانیاهو به خانواده‌های اسیران صهیونیست

پارسینه: نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد، جنگ در نوار غزه سخت و طولانی خواهد بود و کابینه جنگ این رژیم، پیشنهاد آزادی زندانیان فلسطینی در ازای آزادی اسیران صهیونیستی در نوار غزه را بررسی کرده است.

ایسنا نوشت: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از دیدار با خانواده‌های اسیران صهیونیست در غزه، در نشست خبری گفت، رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر حملات هوایی خود را برای کمک به نیروهای خود برای ورود زمینی بیشتر کرده و مدعی شد یگان ویژه ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه شب به شمال نوار غزه وارد شد و در آنجا اقدامات زمینی انجام داد.

وی مدعی شد، «اسرائیل در حال جنگ انسانی علیه بربریت است و دوستان ما در کشورهای عربی و جهان می‌دانند که اگر ما پیروز نشویم، نوبت آنها خواهد بود.» به گفته این صهیونیست، هدف این رژیم روشن است و آن «نابودی» قابلیت نظامی حماس و آزادی اسیران است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه با بیان اینکه به مردم غزه هشدار داد به جنوب این منطقه بروند، بار دیگر ادعاهای خود علیه جنبش حماس درباره استفاده از بیمارستان‌ها و غیرنظامیان را تکرار کرد.

وی در ادامه گفت، با خانواده‌های اسرا دیدار کرده و به آنها گفته است که کابینه‌اش هر کاری برای بازگرداندن آنها می‌کند و رایزنی‌ها برای آزادی آنها ادامه دارد و گسترش عملیات زمینی با تلاش‌ها برای آزادی این اسیران مغایرتی ندارد.

بنیامین نتانیاهو درباره عملیات «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین که هفتم اکتبر علیه رژیم صهیونیستی آغاز کرد، اذعان کرد آنچه اتفاق افتاد یک «شکست بزرگ» بود و همه باید پس از جنگ پاسخ دهند، زیرا اکنون اولویت، نجات این رژیم است‌ و بعد، این شکست بررسی خواهد شد.

نتانیاهو مدعی شد، این رژیم صهیونیستی است که «پیروز» خواهد شد. او گفت: «تل‌آویو در هفته‌های اول جنگ، دشمن را به شدت درهم شکست تا به نیروهای خود کمک کند به امن‌ترین راه وارد زمین شوند و تازه ابتدای راه است. جنگ در نوار غزه سخت و طولانی خواهد بود و فعالیت شدید در این منطقه با موافقت جمعی کابینه گسترش یافته است.»

این مقام صهیونیست گفت که رژیم صهیونیستی از هدفش درباره «نابودی» حماس عقب نخواهد نشست و تقلا می‌کند وارد مرحله بعد و گسترش عملیات زمینی شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار