گوناگون

وحشت صاحبخانه از سقوط هواپیمای گلایدر به داخل اتاق خانه+ فیلم

وحشت صاحبخانه از سقوط هواپیمای گلایدر به داخل اتاق خانه+ فیلم

پارسینه: ویدئوی سقوط یک فروند هواپیمای گلایدر به داخل یک خانه در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

ویدئویی که توسط دوربین تلفن همراه تهیه شده است لحظه سقوط یک فروند هواپیمای گلایدر به داخل یک ساختمان مسکونی را به تصویر می کشد. این هواپیمای گلایدر لحظاتی پس از برخاستن از زمین به دلیل نقص فنی به داخل یک خانه مسکونی سقوط کرد. این اتفاق در ایالت جارکند هند رخ داد.

در ویدئویی که در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر شده مشاهده می شود که هواپیمای گلایدر قبل از سقوط به زمین، از باند هوایی باروادا جارکند بلند شده و بالای شهر دانباد قرار می گیرد. لحظاتی بعد و حین پرواز هواپیما در آسمان، ناگهان پروانه جلوی آن از حرکت ایستاده و هواپیما در حالت سقوط قرار می گیرد. ویدئوی تهیه شده نشان می دهد که هواپیما لحظه به لحظه به زمین نزدیک شده و سرانجام به داخل یک خانه مسکونی سقوط می کند.

در ویدئوی منتشر شده صدای ساکنان خانه که با فرود هواپیما از سقف خانه، دچار ترس و وحشت شده اند شنیده می شود. به گفته مقامات محلی، در این حادثه خلبان و مسافر 14 ساله هواپیما به شدت مجروح شده و به بیمارستان منتقل شدند.

بنا به اعلام پزشکان، حال هر دو مجروح وخیم است. این در حالی است که یک افسر پلیس گفت هنوز دلیل این حادثه مشخص نیست. هنوز مقامات آژانس گلایدر joyride در این باره اظهار نظر نکرده اند. تحقیقات محلی در این باره ادامه دارد.

منبع: مخاطب 24

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار