گوناگون

رفتار عجیب این زوج با نوزادشان همه را شوکه کرد

رفتار عجیب این زوج با نوزادشان همه را شوکه کرد

پارسینه: والدین پس از اینکه از آنها خواسته شد تا هزینه بلیط کودک را پرداخت کنند، نوزاد را در فرودگاه ترک کردند.

وقتی راجع به حضور بچه‌ها در هواپیما می‌شنوید، اولین چیزی که به ذهنتان خطور می‌کند یک فریاد کر کننده است و بعدی احتمالا کودکی است که از دویدن در هوا پیما دست نمی‌کشد. اما یک کودک به دلیل اشتباه والدینش حتی فرصت این رفتار را پیدا نکرد و رفتار عجیب این زوج با نوزادشان همه را شوکه کرد .
زوجی که از تل آویو در راه بروکسل بودند و پرواز رایان ایر را برای رفت و آمد خود انتخاب کردند، نوزادشان را در فرودگاه ترک می‌کنند. آن‌ها از همان اصل سایر وسایل حمل و نقل استفاده کردند و تصور می‌کردند صندلی برای کودک یا نوزاد رایگان است در نتیجه برای کودک خردسال خود بلیطی نخریدند.

درست است که قوانین در بیشتر موارد مشابه هستند، اما در این مورد، بسته به خط هوایی که با آن سفر می‌کنید متفاوت است. به عنوان مثال در هند، "نوزاد" به کودکی گفته می‌شود که هنوز دومین تولد خود را جشن نگرفته است. طبق دستورالعمل‌های ایر ایندیا، از یک نوزاد هزینه‌ای معادل ۱۰ درصد هزینه پایه برای بزرگسالان دریافت می‌شود و خلاف سوءتفاهمی که منجر به این مورد عجیب شده بود، به وضوح معلوم است که پرواز برای کودکان رایگان نیست.


این زوج نوزاد خود را در کالسکه در هنگام کنترل پاسپورت رها کردند

کودک در هواپیما
این زن و شوهر عجیب شانس خود را امتحان کردند و رفتار عجیب این زوج با نوزادشان همه را شوکه کرد . به گفته روزنامه Jerusalem Post، والدینی که پاسپورت بلژیکی داشتند، وقتی متوقف شدند، از پرداخت بلیط خودداری کردند. این زوج به همراه نوزادشان در کالسکه از کنار کنترل گذرنامه عبور کردند و پس از آن کالسکه را ترک کردند. به دلیل اینکه نیازی به پرداخت هزینه برای نوزاد نمی‌دیدند، سعی کردند بدون نوزادشان سوار هواپیما شوند.

کارکنان هواپیما که متوجه این موضوع شدند با اطلاع رسانی به موقع به پلیس موفق شدند این زوج را متوقف کنند و برای بازجویی بازداشت شدند.
مدیر رایان ایر گفت: "ما هرگز چنین چیزی ندیده بودیم. آنچه را که می‌دیدیم باور نمی‌کردیم. "
کسانی که در فرودگاه حضور داشتند با متوجه شدن این موضوع به شدت شوکه شدند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار