گوناگون

اتفاقی عجیب برای جنگنده اف-۳۵ ارتش آمریکا + فیلم

اتفاقی عجیب برای جنگنده اف-۳۵ ارتش آمریکا + فیلم

پارسینه: یک فروند هواپیمای جت شکاری اف-۳۵ ارتش آمریکا در ژاپن دچار سانحه شد.

فرارو نوشت: یک جنگنده اف-۳۵ ارتش آمریکا با بسته شدن به یک خودروی یدک کش در حال انتقال به آشیانه بود که ناگهان قسمت جلوی آن از جا در می‌رود و هواپیما در باند پایگاه هوایی کادینا روی زمین می‌افتد.

ماجرا به یک فروند هواپیمای اف-۳۵ مربوط می‌شود که در باند فرودگاه در جزیره اوکیناوا در ژاپن دچار سانحه شد. این هواپیما به علت مشکل در شبکه برق رسانی اش مجبور به فرود شد و وقتی در باند فرودگاه در پایگاه نظامی امریکا در اوکیناوا حرکت می‌کرد ناگهان چرخ جلوی هواپیما از جا خارج شد و جت شکاری روی باند نقش بر زمین شد.

تصاویر ویدئویی منتشر شده از این رویداد در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد این هواپیما با بسته شدن به یک خودروی یدک کش در حال انتقال به آشیانه بود که ناگهان قسمت جلوی آن از جا در می‌رود و هواپیما در باند پایگاه هوایی کادینا روی زمین می‌افتد.

این هواپیما از نوع جت‌های شکاری ساخت شرکت تسلیحات سازی لاکهید مارتین آمریکا است و یکی از هواپیما‌های اسکادران ۱۲۱ نیروی هوایی آمریکا به شمار می‌رود.

به گفته سخنگوی تفنگداران آمریکایی، این هواپیما در حال انجام عملیات آموزشی معمولی بود که به علت نقص برقی، مجبور به فرود شد. به گفته سرهنگ راب مارتینز، تحقیقات مفصل درباره این رویداد شروع شده است.

ارسال نظر

 • ناشناس

  ترمزهای عقب فعال بود

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار