گوناگون

ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ در آمریکا می‌شود

ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ در آمریکا می‌شود

پارسینه: دبیر مطبوعاتی و مشاور سابق رئیس جمهور پیشین آمریکا اعلام کرد که ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ در کشورش خواهد شد.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «شان اسپایسر» دبیر مطبوعاتی و مشاور سابق رئیس جمهور پیشین آمریکا امروز شنبه اعلام کرد که «دونالد ترامپ» نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ در این کشور خواهد شد.

دبیر مطبوعاتی و مشاور سابق «دونالد ترامپ» این سخنان را در جریان رونمایی از کتاب تازه اش درباره «جو بایدن» و «کامالا هریس» رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور آمریکا رسانه‌ای کرد.

وی در ادامه سخنان خود اضافه کرد که سیاست دولت جو بایدن در ماه‌های اخیر به ویژه در موضوعاتی مانند مهاجرت، ترامپ را ترغیب کرده تا به انتخابات میان دوره‌ای ۲۰۲۲ هم فکر کند.

این در حالیست که رئیس جمهور پیشین آمریکا ۱۰ تیر ماه در مصاحبه‌ای تصمیم نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ این کشور را رسانه‌ای کرد.

ترامپ در پاسخ به «شان هانتی» مجری فاکس نیوز درباره نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ گفت: بله. نه اینکه من آن را بخواهم. کشور به آن نیاز دارد. ما باید مواظب کشور باشیم. اینکه دائماً باید جنگید و همیشه مبارزه کرد، شادی آور نیست.

رئیس جمهور پیشین آمریکا در سخنان خود تأکید کرد که هزینه‌های کشورش در جنگ افروزی در غرب آسیا به میلیارد‌ها دلار رسیده است و اکنون وضعیت دراین منطقه فاجعه بار است.

مجری برنامه در ادامه گفت: جدی می‌گویم، دیدیم که جو بایدن در نشست گروه ۷ فلج شده بود، دیدیم که چگونه تقلا می‌کرد تا بتواند ارتباط برقرار کند. آیا شما ناتوانی ذهنی او را دیدید؟

ترامپ در پاسخ گفت: اطراف بایدن را انسان‌های بدجنس، اما باهوشی گرفته اند. در مناظره‌ها هم او نبود که با من مبارزه می‌کرد. او را بیدار می‌کردند و می‌گفتند که از خواب بلند شود و حرف بزند.
منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار