گوناگون

نماینده آمریکایی: افشاگری عروس ملکه، امپراتوری انگلیس را به زیر کشید

نماینده آمریکایی: افشاگری عروس ملکه، امپراتوری انگلیس را به زیر کشید

پارسینه: نماینده کنگره آمریکا معتقد است عروس ملکه انگلیس در مصاحبه اخیر خود دست به افشاگری‌هایی زد که امپراتوری این کشور را زیر سوال برد.

یکی از نمایندگان کنگره آمریکا افشاگری‌های تازه مگان مارکل در خصوص نژادپرستی در خاندان سلطنتی انگلیس را نابودی این امپراتوری توصیف کرد.

موندار جونز در پیامی در حساب توئیتری خود آورد: مگان مارکل امشب یک امپراتوری را به طور کامل به زیر کشید.

همسر شاهزاده هری، در مصاحبه تازه‌ای با اوپرا وینفری گفت پیش از تولد فرزندش خانواده سلطنتی به شدت نگران تیره شدن رنگ پوست نوزاد وی بودند. با توجه به اینکه مادر مگان، سیاهپوست است، خانواده سلطنتی نگران رنگ پوست آرچی بودند. همسر شاهزاده هری می‌گوید همین نگرانی‌ها نشان می‌دهد که چرا فرزند وی از دریافت عنوان شاهزاده محروم شد.

مارکل گفت در مه سال ۲۰۱۹ و پیش از تولد آرچی بحث‌هایی در خانواده سلطنتی وجود داشت مبنی بر اینکه چقدر ممکن است رنگ پوست نوزاد تیره باشد. به گفته مگان، خانواده سلطنتی صرف نظر از جنسیت فرزند وی نمی‌خواستند عنوان شاهزاده یا شاهدخت را به او بدهند.

شاهزاده هری و همسرش سال گذشته از تمامی وظایف سلطنتی خود کناره گیری و همراه پسرشان به آمریکا مهاجرت کردند. در فوریه سال جاری آن‌ها به ملکه الیزابت دوم اطلاع دادند که به عنوان اعضای خانواده سلطنتی به انگلیس برنخواهند گشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار