گوناگون

درخواست پلیس از رانندگان: بین خطوط رانندگی کنید

درخواست پلیس از رانندگان: بین خطوط رانندگی کنید

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست که حتما بین خطوط رانندگی کرده و از پارک دوبل در معابر پرهیز کنند.

سرهنگ علی اصغرشریفی در گفت‌وگو با ایسنا درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: از ساعت ۶ صبح امروز، شاهد شروع ترافیک در بیشتر معابر پایتخت بودیم و در حال حاضر نیز از حجم ترافیک کاسته شده و شاهد وضعیت عادی در اکثر معابر هستیم. صبح امروز در بزرگراه‌های شهید بابایی، شهید زین الدین، شهید سلیمانی، امام علی(ع)، شهید نواب صفوی، شهید لشگری، شهید همت، شهید آبشناسان، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، حکیم و ... شاهد ترافیک نیمه سنگین بودیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه معمولا در روزهای سه‌شنبه شاهد بیشترین میزان ترافیک عصرگاهی هستیم، گفت:درهمین راستا نیز تمهیدات ترافیکی برای عصر امروز نیز اتخاذ شده است. برابر پیش‌بینی‌های ما از ساعت ۱۷ بار ترافیک عصرگاهی از مرکز و شمال تهران به سمت جنوب، شرق و به خصوص غرب آغاز خواهد شد.

وی از مردم خواست که در ساعات پیک ترافیک از ترددهای غیرضروری پرهیز کرده و تا حد امکان از ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد استفاده کنند. هچنین رانندگان نیز به قوانین و مقررات رانندگی توجه داشته باشند.

به گفته شریفی، رعایت مواردی نظیر رانندگی بین خطوط، رعایت حق تقدم، پرهیز از پارک دوبله و ... تاثیر به سزایی در کاهش حجم ترافیک خواهد داشت.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار