گوناگون

دیدار فرمانده نیروی زمینی سپاه با خانوادۀ شهدای حادثۀ تروریستی چابهار و راسک+تصاویر

دیدار فرمانده نیروی زمینی سپاه با خانوادۀ شهدای حادثۀ تروریستی چابهار و راسک+تصاویر

فرمانده نیروی زمینی سپاه و هیات همراه با حضور در منزل تعدادی از شهدای اقدام تروریستی در راسک و چابهار با خانواده آنها دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور در این دیدار ضمن قدردانی از مجاهدت‌ها و ایثار خانواده شهیدان حسن نژاد، سرسنگی و انتظاریان از نقش تربیتی پدران و مادران و خانواده شهدا در پرورش مدافعان غیرتمند کشور تجلیل کرد.

وی در این بازدید ضمن تبریک و تسلیت به خانواده شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، گفت: شهادت عشق به وصال محبوب و معشوق در زیباترین شکل است که شهدای گرانقدر امنیت برای ایجاد آرامش در جامعه مجاهدانه با تروریست های کوردل می جنگند و دلاورانه در میادین نبرد به شهادت می رسند.

171042620

فرمانده نیروی زمینی سپاه همچنین با حضور در بیمارستان یزد با مجروحین حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان نیز دیدار و گفتگو کرد وی همچنین از نزدیک در جریان روند درمانی آنها قرار گرفت.

171042621

 

 

به دنبال حمله تروریستی گروهک جیش الظلم به ۲ شهرستان چابهار و راسک که در ساعات اولیه بامداد پنج‌شنبه ۱۶ فروردین ماه به‌قصد برهم زدن امنیت و سلب آرامش مردم به‌طور همزمان به چهار نقطه از اماکن عمومی و پایگاه‌های نظامی و انتظامی برقرارکننده امنیت انجام شد ۱۶ نفر به شهادت رسیدند که از این تعداد هفت نفر اهل سنت هستند.

171042635

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار