گوناگون

زمان پرداخت مبلغ ناشی از رتبه‌بندی فرهنگیان بازنشسته

زمان پرداخت مبلغ ناشی از رتبه‌بندی فرهنگیان بازنشسته

معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با رایزنی‌های فشرده و هماهنگی‌های انجام شده با سازمان برنامه و بودجه، احکام رتبه‌بندی برای ۵۳۰۶ نفر دیگر از بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش دیروز (دوشنبه ۲۸اسفندماه) صادر شد.

به گزارش ایسنا، رضا فیضی نژاد افزود: صندوق بازنشستگی کشوری در آذرماه امسال برای ۶۲هزار نفر از بازنشستگان آموزش و پرورش که در فاصله ۳۱ / ۶ / ۱۴۰۰ تا پایان سال ۱۴۰۱ بازنشسته شده و مشمول طرح رتبه بندی شدند و اطلاعات آنان از سوی این وزارتخانه به صندوق بازنشستگی اعلام شده بود، احکام رتبه بندی را صادر کرد.

فیضی نژاد ادامه داد: پس از آن مبالغ ناشی از احکام رتبه بندی در ۴مرحله به حساب این افراد واریز شد که آخرین مرحله آن اسفندماه جاری پرداخت شد.

وی با بیان اینکه «در ۲۰روز اخیر فایل جدیدی از سوی آموزش و پرورش برای ۵۳۰۶ نفر دیگر از فرهنگیان بازنشسته این دستگاه که مشمول طرح رتبه بندی شده بودند، برای صندوق بازنشستگی ارسال شد» گفت: با ارسال این فایل و با تاکید مدیرعامل صندوق، در همین مدت کوتاه، رایزنی های فراوان و فشرده‌ای با دستگاه‌های متولی به ویژه سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبار لازم انجام شد که روز گذشته (دوشنبه) این پیگیری‌ها نهایی شد.

معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: احکام رتبه بندی و اصلاحی برای این تعداد از بازنشستگان نیز دیروز (دوشنبه) صادر و در سامانه احکام صندوق بازنشستگی بارگذاری شد.

وی افزود: ضمن اینکه با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه مبالغ ناشی از معوقات رتبه بندی برای ۵۳۰۶ نفر از افراد مشمول تا عصر امروز (سه شنبه ۲۹اسفندماه) به حساب حقوق بازنشستگی افراد واریز خواهد شد.

 به گفته فیضی نژاد، مبلغ «میانگین پرداختی» ناشی از احکام رتبه بندی برای بازنشستگان مشمول، بیش از ۳۴میلیون تومان خواهد بود که ممکن است برای تعدادی از افراد از این عدد کمتر یا بیشتر باشد.

 

ارسال نظر

 • محمد باقر شیبانی

  بالاخره حکم را زد مانده معوقات حقوقی 30ماهه و مابه التفاوت پاداش بازنشستگان 1400.امید که از دست دست کردن بپرهیزند و پرداخت کنند .اینهمه انتظار و صبر دمار از روزگارمان درآورد با این ارزش پول امروزی نسبت به 30ماه قبل.

 • بازنشسته ۱۴۰۰

  سلام‌میشه شفاف بگید این پنج هزار نفر دقیقا در چه بازه زمانی بازنشست شدن . بیش از ۴۳ هزار بازنشسته اول مهر ۱۴۰۰ تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ هستیم که تا کنون صندوق بازنشستگی هیچ حکمی برای ما ها صادر نکرده است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار